Boicote Académico a Israel na USC

Petición á USC para que finalice a súa colaboración con Israel

A Universidade de Santiago de Compostela é cómplice da ocupación e o apartheid aos que Israel somete ao pobo palestino mediante:

a) O acordo de cooperación académica asinado en 2010 coa Ben Gurion University of the Negev de Israel (BGU), unha universidade orgullosamente sionista

b) A participación da USC como socia, dende 2014, no proxecto académico ESPRIT liderado pola BGU e no que participan tamén outras 5 institucións sionistas.

Estas institucións participan na violación de dereitos humanos en Palestina. Toda a información que o demostra atópase no ANEXO 1.

Ante a violación dos dereitos humanos do pobo palestino e o masacre de máis de 2000 persoas na Faixa de Gaza en verán de 2014, BDS Galiza e a comunidade concienciada da USC e solidaria co pobo palestino levarán unha petición ante o Consello de Goberno chamando á USC a:

1. Cancelar o acordo de cooperación académica coa BGU.

2. Desvincularse totalmente do proxecto ESPRIT, actualmente en vigor.

3. Ser máis transparente sobre a natureza do acordo coa BGU e sobre a súa participación no proxecto ESPRIT.

4. Non asinar ningún outro acordo con institucións académicas israelís e a non participar como socia en proxectos nos que algunha delas sexa socia.

5. Non investir en compañías nin mercar produtos israelís.

6. Levar a cabo un referendum no que pregunte á comunidade universitaria se desexa que a USC se sume oficialmente ao boicote académico a Israel promovido pola PACBI e BDS.

O boicote académico a Israel é unha acción non violenta, da cidadanía e vai dirixido soamente contra institucións académicas cómplices, NUNCA contra persoas individuais, polo que non viola a liberdade académica.

Toda a información sobre o boicote proposto atópase no ANEXO 2.

Santiago de Compostela, Febreiro 2015.

Podes consultar o texto completo da Petición aquí.

Se formas ou formaches parte da USC (profesorado, PAS ou estudantado) ASINA a petición.

Organizacións que apoian:

  • Liga Estudantil Galega

Persoas que apoian:

  1. Paula Fernández Franco - doutoranda - Facultade de Xeografía e Historia
  2. Susana Cid Fernández - persoal de investigación - Psicoloxía
  3. Mireia Munt Guinart - estudantado - Ciencas da Comunicación
  4. natalia fernández paz - estudiante - xeografia e historia
  5. Ângelo José Rodríguez Merayo - Estudantado - Filologia
  6. Nerea González Estevez - Estudante - Óptica e Optometría
  7. Rubén Estévez Senra - Estudante - Facultade de Ciencias da Educación.
  8. Sara Seco Rial - estudantado - Ciencias Políticas e Sociais
  9. Noel Dopazo Vázquez - Estudantado - Facultade de Xeografía, Arte e Historia
  10. Carlos Pérez Pequeño - Estudantado - Filosofía
  11. María del Mar López González - Estudante - Facultade de Filoloxía da USC
  12. Antía Rosendo Segade - Estudantado - Dereito
  13. Clara Otero Fernández - estudantado - psicoloxia
  14. Gabriel André Iglesias - estudantado - Filologia
  15. Orión Aguilar Alonso - Estudiante - Ciencias
  16. Andrés del Valle Souto - Estudantado - Ciencias Políticas
  17. Ana Corbelle Cacabelos - Estudantado - Filoloxía
  18. Vicente Garcia Castro - estudante - Bioloxicas
  19. Eloy Basanta Lois - estudantado - Xeografía e historia
  20. Brais Ferreiro Ares - Estudantado - Xeografía e Historia
  21. Fran Rei García - Licenciado - Filoloxía
  22. Martín Goce Veiga - Estudantado - Xeografía e Historia
  23. Beatriz Carril Rivadulla - Estudantado - Pedagoxía-Ciencias da Educación
  24. Miguel Guisantes Alonso - Estudantado - Filoloxía
  25. Ramón Coira Luaces - funcionario do Estado - Licenciado en Xeografía e Historia na USC
  26. Daniel Galán Mesura - estudantado - Xeografía e Historia
  27. Daniel López García - Estudante - Matemáticas
  28. Xulia Suárez Sánchez - estudantado - Ciencas da educación
  29. Fabio Santamaría Iglesias - estudantado - Física
  30. Borja Arias Mas - Estudantado - Xeografía e Historia
  31. Javier Fernández Lozano - Estudantado - Física
  32. Comba Campoy García - PDI - Ciencias da Comunicación
  33. Carlos Franco Sanmartín - estudantado - Matemáticas
  34. Lorena Solsona Mosteiro - estudantado - Filosofía
  35. Fátima Santos Miñones - Estudantado - Dereito
  36. Xiana Domínguez Marcos - Estudantado - Filosofía
  37. Enya Antelo Alvite - Estudantado - Xeografía e Historia
  38. Silvia Fernández Chaves - Estudantado - Filoloxía
  39. Guillermo Ramil López - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  40. Antonio Pérez Casas - PAS - Área TIC
  41. maria xesus delgado nuñez - P.A.S. - filoloxia
  42. Josefa Recalde Fernández - PAS - Servizos centrais: Reitoría
  43. Xosefina Rosa Guitián Lema - PAS - ETSE
  44. Lucas Gómez Fernández - PAS - UXA Lugo
  45. Paloma Sas Martíneez - PAS - Biblioteca intercentros do Campus de Lugo
  46. José Expósito Fernández - estudantado - Filosofía
  47. Adrián Dios Vicente - Terceiro Ciclo - Ciencias Económicas
  48. Angela Gippini Pose - Licenciada - Filoloxía
  49. Beatriz Prieto Prieto - Estudantado - Medicina
  50. Pablo González Louro - Estudantado - Ciencias da Educación
  51. Luís Martín Agrelo Janza - Estudantado - Xeografía e Historia
  52. Olaia Tubío Rei - Estudantado - Ciencias da Comunicación
  53. Eva Neira Carballo - Estudantado - Ciencias da comunicación
  54. Marta Seoane Encinas - Xubilada - Non
  55. Amara Añón Gándara - Estudantado - Comunicación
  56. Lois Fernández Sousa - Estudante de Xeografía e Ordenación do Territorio - Xeografía e Historia
  57. Claudia Pérez González - Estudantado - Filología
  58. Sara Tobío Lamoso - Estudante - Facultade de Dereito
  59. Cristina Goy López - PAS - Edificio Intercentros
  60. Darío Martín Escala - Persoal de investigación - Facultade de Fisica
  61. Manuel González Prieto - Estudante - Escola Universitaria de Traballo Social. EUTS
  62. Francisco Castro Alvaredo - PAS - Medicina
  63. Ana Iglesias Pérez - Estudante - Escola Universitaria de Traballo Social.EUTS
  64. Margarita Ledo Andión - Profesorado - Ciencias da Comunicación
  65. Laura Martínez Panizo - estudantado - Facultade de Historia
  66. Iago Barros Minhons - Ex-estudante - Ex-Direito
  67. Martín Lazcano Vázquez - Estudantado - Xeografía e Historia
  68. IAGO DIEGUEZ PORTO - ESTUDANTADO - MEDICINA
  69. Eva Souto Sexto - Estudantado - CC. Económicas e Empresariais
  70. Elena Cal Atán - PAS - Tesourería
  71. Raquel Pérez Peral - Estudantado - Xeografía e Historia
  72. Aldara Cidrás Fuentes - Estudantado - Historia
  73. Helena Salgueiro Golán - Estudante - Filoloxía
  74. Sandra Fernández García - Estudantado - Xeografía e Historia
  75. Luciano Romero Mosconi - PAS - R.U. Burgo das Nacións
  76. damian - estudantado - mediciña
  77. Fermín Pérez Painceiras - PAS - Química
  78. María Rodríguez Novoa - Estudantado - Historia
  79. francesco cogliati dezza - estudantado - medicina
  80. Roberto Bermúdez Pose - Profesorado - Facultade de Veterinaria de Lugo
  81. Rebeca Raso Prazeres - estudantado - Folosofia
  82. Jaime Pavon Guede - estudantado - Mediciña
  83. Manuela García Freire - PAS - económicas
  84. María José Sampedro Vizcaya - profesorado - Psicoloxía
  85. PAU CERVERA LLORE - PERSONAL DE INVESTIGACION - FISICA
  86. Manuel PEDREIRA PÉREZ - PROFESORADO - MATEMÁTICAS
  87. Mohamed Imrani - Filoloxía Espanola - Filoloxía
  88. María Luíza García Alves - Estudantado - Facultad de Ciencias del Trabajo
  89. Carmen Espiñeira Regueiro - PAS - Servizos Centrais
  90. Mª Xosé Bao Vidal - PAS - CC. da Educación
  91. Francisco Conde Soto - Profesorado - Filosofía
  92. Alejandra Paradela Bautís - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  93. Saray Rodríguez Merayo - Estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  94. Maria Abelleira Bermejo - Estudantado - Filoloxia
  95. Berta Vega Villaamil - profesorado - USC
  96. jose Eduardo Paradela Bautis - estudantado - ETSE
  97. Susana María Álvarez Pérez - PAS - Farmacia
  98. Estefanía Vega Merayo - Estudantado - Ciencias da Educación
  99. david rodeiro pazos - profesorado - económicas e empresas
  100. Inma Rodríguez Marqués - estudantado - Filoloxía
  101. Lorena Ares Troitiño - Estudantado - Xeografía e Historia
  102. Noelia Castro - Estudantado - Cuiencias da Educación
  103. Paula Álvarez González - Estudante - Pedagoxía; Ciencias da Educación
  104. Lucia Alexandre Teixeiro - Estudantado - Ciencias da Educación
  105. Iria Fernández Silva - Estudantado - Ciencias da educación
  106. Raquel Barreiro Ponce de León - Estudantado - Ciencias sociais
  107. Alejandro Lorenzo Farrapeira - Estudantado - Ciencias Políticas e Sociais
  108. Ana Bugallo Casal - estudantado - Facultade de Bioloxía
  109. Lourdes Moreiras Fernández - estudantado - Historia
  110. Emílio Vázquez Lage - Estudantado - Farmácia
  111. Juan Conde Couselo - Estudantado - Bioloxía
  112. Alexandra González Echevarrieta - estudante - Bioloxía
  113. Fátima Ansedes Cornado - Estudantado - Filoloxía
  114. Elvira Blanco Pérez - Estudantado - Facultade de Formación de Profesorado
  115. sarai veiga álvarez - Estudantado - ETSE
  116. Álvaro Perez Montero - Estudantado - Faculdade de Xeografía e Historia
  117. Meryem Flitti Borràs - Estudantado - Filosofía
  118. Adrián Cordido Eijo - Estudantado - Facultade de Medicina (Máster de Biomedicina)
  119. Iria Murado Carballo - Estudantado - Filosofía
  120. Laura Ramos Cuba - Estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  121. sara giordano - estudiantado - medicina
  122. Marina Jara López Ribera - Estudantado - Medicina
  123. Brais Leirós López - Estudantado - Economía
  124. Candela Rivera Leal - Estudantado - Ciencias da Educación
  125. Melania Pose Mourelle - Estudante - Bioloxia
  126. Esther Iglesias Taboada - Estudantado - Filoloxía
  127. Alicia López Bruzos - estudantado - Bioloxía
  128. Anael López Novo - Graduada - Bioloxía
  129. Nuria Lopez Trigo - Estudantado - Bioloxia
  130. Alba Chantada Sineiro - Estudantado - Farmacia
  131. David Campos Rodríguez - Estudante de grao - ETSE
  132. M. Carmen Rey García - PAS - Ciencias da Comunicación
  133. Andrea Obenza Pérez - Estudantado - Ciencias políticas e da Administración
  134. Xeila Lueiro Couto - Estudantado - Xeografía e Historia
  135. Martín Franco - Estudantado - ADE
  136. Saleta Ameixeiras Rodríguez - Estudantado - EPS Lugo
  137. Alba Veloso Fernández - Estudantado - CC da Educación
  138. Pablo Bóveda Dapena - estudantado - Bioloxía
  139. Sara Molinos Lago - Estudante - Ciencias Da Educación/ Edución Social
  140. Ada Suárez Urruzola - Estudantado - Matemáticas
  141. María Arranz González - Estudantado - Filoloxía
  142. Claudia Casado Franco - Estudante - Facultade de Filoloxía
  143. Natividade Borrajo Pazos - licenciada - Filoloxía
  144. María José Ferraces Otero - Profesorado - Psicoloxía
  145. José Manuel Veiga López - Estudantado - CC. da Educación
  146. María del Canto Motrel Lede - Sociedade Xestora de Intereses da Universidade Unixest S.L. - Casa Europa
  147. Xabier I. Villares Naveira - Doutorando - Ciencias Económicas e Empresariais
  148. Francisco Xosé Candia Durán - Profesor - Facultade de Formación do Profesorado
  149. valentina vittozzi - estudantado - filologia
  150. Bruno Formoso Andón - Estudantado - Filosofía
  151. Xosé Manuel Outeiriño Gallego - Profesorado - Ciencias da Comunicación
  152. Gael Núñez Jato - Estudantado - Bioloxía
  153. Javier Soria Domínguez - estudantado - Dereito
  154. Denís Núñez Vázquez - estudantado - Xeografía e Historia
  155. Ana Isabel Delgado Iglesias - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  156. Telmo Otero Rodriguez - estudantado - Xeografía e Historia
  157. Almudena Bouzón Custodio - estudantado - Xeografía e Historia
  158. Carlos M. Fernández Izquierdo - PAS - CC. Económicas e Empresariais
  159. Denís Fernández Méndez - PAS - CC. Económicas e Empresariais
  160. Iago Meilán Sánchez - Estudantado - Medicina
  161. Mahmoud Morra - estudiantado - Medicina
  162. Saher Amer - estudiante - medicina-santiago de compostela
  163. João António Lameirão Gaspar - Estudantado - Medicina
  164. Sara Mouriño Pereiro - estudantado - Centro Superior de Hostalaría de Galicia
  165. Ágata Millán García - estudantado - Facultade de Química
  166. Juan Luis Oubiña Allo - estudantado - Facultade de Química
  167. Pedro Valdés Basterrechea - estudantado - Facultade de Química
  168. Pablo Vázquez García - estudantado - Facultade de Química
  169. Iván Castro Díaz - Estudantado - Ciencia politica e administracion publica
  170. Marta Agra Niebla - estudantado - Facultade de Química
  171. Carla Casanueva Muruáis - estudantado - Facultade de Dereito
  172. Flores Bescansa Rocafort - estudantado - Facultade de Farmacia
  173. Manuel Cebro Márquez - estudantado - Facultade de Magisterio
  174. Daniel Álvarez Martínez de la Riva - estudantado - Facultade de Farmacia
  175. Antía Rodríguez Noya - licenciada - Facultade de Farmacia
  176. Paula Lago González - estudantado - Facultade de Dereito
  177. Rocío Quinteiro Villanueva - estudantado - Facultade de Dereito
  178. Bruno Airas Vázquez - estudantado - Instituto de Criminoloxía
  179. Adrián Pita Andón - estudantado - Instituto de Criminoloxía
  180. Alejandro Ozores Ríos - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  181. Adrián Ramos - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  182. Alejandro Rieiro - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  183. Benito josé Gómez rodriguez - Estudantado - Facultade de medicina
  184. Santiago Baleato Peón - estudantado - Facultade de Química
  185. Rodrigo Arosa García - estudantado - Facultade de Química
  186. David Grande Prada - Estudantado - Medicina
  187. Antía Solla Ferradanes - Estudantado - Dereito
  188. Jordi Maiquez Solorzano - Estudiante - Facultad de Medicina
  189. julio villar carballo - estudantado - medicina
  190. Ashraf Hilal - Doctorado Estudiante - Economia
  191. Daniel Falkenhain López - Estudiante - Medicina
  192. Sami Othman Ashour - Doctor - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  193. Ayham Alshweki - doutorando - medicina
  194. SADI ABED ALHALEEM ALAWADI - DOCTOR INFORMATICA - CITIUS
  195. Ala' Alnaimat - estudiante - Química
  196. Fátima Sánchez Blanco - Estudante - Xeografía e Historia
  197. Alejandro Merlán Casal - Estudante - Xeografía e Historia
  198. L. Carmela Darriba Ferradás - Estudantado - Bioloxía
  199. Xiana Vilas Castro - Persoal de investigacion - Psicoloxía
  200. Claudia Savariz Alfonso - estudantado - Xeografía e historia
  201. Adrian Moreira Castro - estudantado - Políticas e administración
  202. Ramom Lôpez-Suevos - Docente - Ciencias Económicas e Empresariais
  203. Marcial Gondar Portosany - Docente - Filosofia
  204. Shadi Abulkibash - Doutorando - Facultade de psicoloxia
  205. Yara García Basanta - estudantado - Psicoloxía
  206. Raquel Castro García - Estudantado - Xeografía e Historia
  207. Sara Porrit Marchena - estudantado - Filoloxía
  208. Denis Penas Taboada - Estudante - Filoloxía
  209. Mahmoud S. A. Alsersawy - PHD student - Mathematics
  210. ramon pereira cerviño - antigo alumno - Xeografia e historia
  211. Abdalrahim almahalawi - estudantado - facultade medicina
  212. Berta Cambeiro Rodríguez - Estudantado - Psicoloxía
  213. Verónica Leirós Vila - Diplomada enfermería - EUE Meixoeiro
  214. Sara Martínez Regueira - Estudantado - Ciencias Políticas e Socioloxía
  215. Sara Rodríguez Fraga - Estudantado - Facultade de Filoloxía
  216. Francisco José Oliveira Rodríguez - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  217. Raul Ríos Rodríguez - doutorando - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  218. Carolina Bellas Arnosi - estudantado - Facultade de Farmacia
  219. Inés Rodríguez Pardo - estudantado - Facultade de Farmacia
  220. Andrés Ortueta Bermejo - estudantado - Facultade de Filoloxía
  221. Inés Romero Castilla - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  222. Adrián del Río Busto - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  223. Cristina Pájaro Díaz - estudantado - Facultade de Farmacia
  224. Miguel Vieito Villar - doutorando - Facultade de Dereito
  225. Sandra Sineiro Sueiro - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  226. Noelia Otero Padín - estudantado - Facultade de Enfermería
  227. Elisa Portugal Pérez - estudantado - Facultade de Farmacia
  228. José García Quelle - estudantado - Facultade de Física
  229. Xoán González Iglesias - estudantado - Facultade de Física
  230. Lucía Janeiro Calvo - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  231. Nadia Santos Pita - estudantado - Facultade de Dereito
  232. Laura Rodríguez Álvarez - estudantado - Facultade de Dereito
  233. Brais Paz Díaz - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  234. Ángel Núñez Soliño - estudantado - Facultade de Farmacia
  235. Roque Bouzo Berjano - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  236. Enrique Gómez Reino - Catedrático - Facultade de Dereito
  237. Efrén Rodríguez Rodríguez - estudantado - Facultade de Física
  238. Javier Varela Carballo - estudantado - Facultade de Física
  239. Francisco Mosquera Pena - estudantado - Facultade de Física
  240. María Serafín Martínez - estudantado - Facultade de Física
  241. Paula Pérez Casal - estudantado - Facultade de Física
  242. David Rubiños Trindade - estudantado - Facultade de Física
  243. Daniel Candal Castro - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  244. Daniel Real Mahía - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  245. Seila Méndez González - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  246. Teresa Cobas López - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  247. Andrea Edreira García - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  248. Uxío López Pérez - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  249. Jorge Díaz Cuenca - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  250. Jorge Janeiro Lorenzo - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  251. Sofía Lorenzo González - estudantado - Facultade de Bioloxía
  252. Ricardo Rodríguez Ayala - estudantado - Facultade de Dereito
  253. Ernesto Jarabo Ocaña - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  254. Mara Micaela Margot - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  255. Javier Álvarez Oltra - estudantado - Facultade de Farmacia
  256. Álvaro Caride-Tabarés Sánchez - estudantado - Facultade de Física
  257. Cristina Pereira Vázquez - estudantado - Facultade de Farmacia
  258. Alexandra Pardo Domínguez - estudantado - Facultade de Bioloxía
  259. José Manuel Pulido Álvarez - licenciado - Facultade de Farmacia
  260. Ángela Teijeiro Lorenzo - estudantado - Facultade de Matemáticas
  261. Diego Rodríguez Iglesias - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  262. Roi Rilo Antelo - estudantado - Facultade de Dereito
  263. Vanesa Juncal Souto - estudantado - Facultade de Bioloxía
  264. Covadonga Ruano García - estudantado - Facultade de Farmacia
  265. Ana Molinos Molinos - estudantado - Facultade de Química
  266. Alba Mallo Rey - estudantado - Facultade de Química
  267. Beatriz García Trincado - licenciada - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  268. Paula Varela Ameijeiras - estudantado - Facultade de Dereito
  269. Sofía Fernández Piñeiro - estudantado - Facultade de Dereito
  270. Elba Díaz Pan - estudantado - Facultade de Farmacia
  271. Noelia Fuentes Collazo - estudantado - Facultade de Matemáticas
  272. Beatriz Vázquez Gómez - estudantado - Facultade de Dereito
  273. María Pérez Vélez - licenciada - Facultade de Psicoloxía
  274. Tania Prada Ares - estudantado - Facultade de Farmacia
  275. Lucía Mayón Santos - estudantado - Facultade de Farmacia
  276. Iria Varela Rey - estudantado - Facultade de Farmacia
  277. Paula Iglesias Ríos - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  278. Raquel Dapena García - estudantado - Facultade de Física
  279. Clara Ferreira Cores - estudantado - Facultade de Física
  280. María Nerea Couceiro Gestoso - estudantado - Facultade de Filoloxía
  281. Paula Rey Porto - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  282. Pilar Mato Taboada - estudantado - Facultade de Dereito
  283. Beatriz Moure Rivas - estudantado - Facultade de Enfermería
  284. Elisa Rodríguez González - estudantado - Facultade de Bioloxía
  285. Raquel Fernández Besteiro - estudantado - Facultade de Dereito
  286. Alejo Longo Alonso - estudantado - Facultade de Farmacia
  287. David de la Cruz - estudantado - Facultade de Química
  288. Jacobo Piñeiro Díaz - estudantado - Facultade de Química
  289. María Grandes Dorrio - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  290. Jorge Sampedro Río - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  291. Lourenzo Fernández Prieto - profesorado - Facultade de Xeografía e Historia
  292. Eva María Rodríguez Vicente - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  293. Diego Otero Varela - antigo membro da USC - Facultade de Relacións Laborais
  294. Martín Canosa López - estudantado - Facultade de Dereito
  295. Isabel Rial Hermida - doutoranda - Facultade de Farmacia
  296. Martín Bellas Gómez - estudantado - Facultade de Farmacia
  297. Nerea Bello Iglesias - estudantado - Facultade de Farmacia
  298. Minia Bermúdez de la Puente García - estudantado - Facultade de Matemáticas
  299. Aida López López - estudantado - Facultade de Farmacia
  300. Alejandro Vilar Maiura - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  301. Verónica Ledo Lançao - estudantado - Facultade de Bioloxía
  302. Álvaro Miranda Uzal - estudantado - Facultade de Enfermería
  303. Carlos Arias Otero - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  304. Javier López Peña - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  305. Mario Tarrío Soto - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  306. Gonzalo Vilouta Pena - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  307. Manuel Pedreira Sanmartín - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  308. Cristina Vidal Suárez - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  309. Iria Fernández López - estudantado - Facultade de Bioloxía
  310. Aitor Rego López - estudante e traballador - Facultade de Física
  311. Ádega Roel Pereira - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  312. Ruth Martín Álvarez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  313. Pablo Tuñas Peleteiro - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  314. Pablo Márquez Senande - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  315. Paula Basterrechea - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  316. Antía Gayoso Lodeiros - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  317. Xurxo Antelo Alvite - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  318. Pablo Sanluis Verde - estudantado - Facultade de Física
  319. Natalia González Galgo - estudantado - Facultade de Dereito
  320. Sonia Pila Represas - estudantado - Facultade de Física
  321. Eloy Aguado Arias - Estudantado - Económicas
  322. Fátima López García - Estudantado - Ciencias da Educación
  323. Lara Casanueva Muruais - Estudantado - Farmacia
  324. Luis López Bueno - Estudantado - Dereito
  325. Paula Montes Blanco - Estudantado - Dereito
  326. Raúl Arias - Estudantado - Física
  327. Catalina Pena Quintela - PAS - Ciencias da Educación
  328. Silvia López - Estudantado - Ciencias da Educación
  329. Miguel Martínez Quintela - Estudantado - Farmacia
  330. Juan Manuel Doval García - PAS - Física
  331. José Javier Cancelo González - Persoal de investigación - Farmacia
  332. Alexandre Piñeiro Abad - Estudantado - Farmacia
  333. Sebastian Powers - Estudantado - Dereito
  334. Cecilia Garza González - Estudantado - Instituto de Criminoloxía
  335. José Ángel GArcía Becerra - Estudantado - Económicas
  336. Ignacio Martínez Méndez - Estudantado - Económicas
  337. Lucía Diéguez García - Estudantado - Dereito
  338. Alexandre Iglesias Piñeiro - Estudantado - Ciencias Políticas
  339. Marcos Mesías Fernández - Estudantado - Enfermaría
  340. Erik M. Piña méndez - Estudantado - Bioloxía
  341. Pablo Escurís Fernández - Estudantado - Farmacia
  342. Óscar Freire Agulleiro - Estudantado - Bioloxía
  343. Miguel Ángel Sánchez Mesa - Estudantado - Medicina
  344. Alfonso Valcárcel Aguiar - Estudantado - Química
  345. Patricia Otero Palacios - Estudantado - Enfermaría
  346. Calixto Abalo Rodríguez - Estudantado - Ciencias Políticas
  347. Diego Fernández González - Estudantado - Medicina
  348. Yésica Gaciño Vicente - PAS - Bioloxía
  349. Marta González Rodríguez - Estudantado - Química
  350. Lara María Adán García - Estudantado - Historia
  351. Marta Feal Sánchez - Estudantado - Psicoloxía
  352. Gema Alonso Martínez - Estudantado - Dereito
  353. Pablo Colmenero Crispín - Estudantado - Bioloxía
  354. Manuel Andrade GArcía - Estudantado - Farmacia
  355. Gonzalo Rodríguez Menéndez - Estudantado - Medicina
  356. David Barba Núñez - Estudantado - Bioloxía
  357. Ángela Villar Carballo - Estudantado - Medicina
  358. Jorge Martínez Rodríguez - Estudantado - Física
  359. Carolina Teruel Ayala - Estudantado - Psicoloxía
  360. Daniel Fernández Pérez - Doutorando - Historia
  361. Alberto González - Doutorando - Historia
  362. Victoria Domínguez Tubío - Estudantado - Física
  363. Andrea Estévez Alonso - Estudantado - Farmacia
  364. Alba Mato Espasandín - Estudantado - Farmacia
  365. Noel González Martínez - Estudantado - Psicoloxía
  366. Laura Maseda Calvo - Estudantado - Química
  367. Juan Luis Allo Rial - Estudantado - Química
  368. David Fernández Pereira - Estudantado - Farmacia
  369. Nerea Piñeiro Juncal - Estudantado - Escola Tecnica Superior de Enxeñeria
  370. Cristian Águila Seijas - Estudantado - Xeografía e Historia
  371. Miguel Paz Rodal - Estudantado - Bioloxía
  372. Olalla Estévez Borjas - Estudantado - Psicoloxía
  373. Bruno Pouso - Estudantado - Humanidades
  374. Sergio Barral - Estudantado - Xeografía e Historia
  375. Carla García - Estudantado - Farmacia
  376. Áurea Docampo Silvares - Estudantado - Ciencias da Educación
  377. Andrea Valle Rodríguez - Estudantado - Farmacia
  378. Claudia Oreiro Santiago - Estudantado - Ciencias Políticas e Sociais
  379. Martín Souto Souto - Persoal de investigación - Bioloxía
  380. Lara García Andújar - Estudantado - Enfermaría
  381. Ariadna Silva Fernández - Estudantado - Ciencias da Comunicación
  382. Miguel Otero Pedrida - Estudantado - Física
  383. Patricia Gómez García - Estudantado - Dereito
  384. María Guisantes Alonso - Estudantado - Bioloxía
  385. Irene González - Estudantado - Dereito
  386. Ricardo Vázquez Fernández - Estudantado - Medicina e Odontoloxía
  387. Almudena López Lamas - Estudantado - Dereito
  388. Marta Valerio Veiga - Estudantado - Relacións Laborais
  389. Ana Montes Gallego - Estudantado - Medicina e Odontoloxía
  390. Daniel Lesta Alfeirán - Estudantado - Bioloxía
  391. Sara Puente Blanco - Estudantado - Psicoloxía
  392. María Salgado Ramonde - Estudantado - Dereito
  393. Carolina Uriarte Sánchez - Estudantado - Farmacia
  394. Victor García Piñeiro - Estudantado - Xeografía e Historia
  395. Aida López Castro - Estudantado - Xeografía e Historia
  396. Javier Coya Lueiro - Estudantado - Bioloxía
  397. Diego Carneiro Ogando - Estudantado - Administración e Dirección de Empresas
  398. Álvaro Bermídez Yáñez - Estudantado - Ciencias Políticas e Sociais
  399. Javier Páramo Méndez - Estudantado - Ciencias Políticas e Sociais
  400. Antón Sobrino Romiro - Estudantado - Dereito
  401. Xesús Eduardo García Bermúdez - PAS - Biblioteca Concepción Arenal
  402. Lucía Picos Iglesias - Estudantado - Dereito
  403. Marta Delgado García - Estudantado - Matemáticas
  404. Esteban Estupiñán Calido - Estudantado - Medicina e Odontoloxía
  405. Fátima Tuñas Caamaño - Estudantado - Ciencias Económicas e Empresariais
  406. César Rey Zurraquiños - Estudantado - Dereito
  407. Martín Ubeira Acunha - Estudantado - Ciencias da Educación
  408. Andrei Quintiá Pastrana - Estudantado - Dereito
  409. Pablo López Somoza - Estudantado - Matemáticas
  410. Daniel López Abel - Estudantado - Xeografía e Historia
  411. Estefanía Solla Montero - Estudantado - Bioloxía
  412. Iulio Riol Rodríguez - Estudantado - Química
  413. Marta Regueiro Pena - Estudantado - Bioloxía
  414. Miriam Dorado Gómez - Estudantado - Medicina e Odontoloxía
  415. Iván Fernández Castro - Estudantado - Medicina e Odontoloxía
  416. Manuel Rodríguez Martínez - Estudantado - Ciencias Económicas e Empresariais
  417. Carlos Martínez Mosquera - Estudantado - Ciencias Políticas e Sociais
  418. Bruno Esperante Paramos - Persoal de investigación - Xeografía e Historia
  419. Sonia Muinelo Fernández - Estudantado - Medicina e Odontoloxía
  420. Rocío Parapar Coello - Estudantado - Medicina e Odontoloxía
  421. Nuria Álvarez Díaz - Estudantado - Bioloxía
  422. Ana Orallo González - Estudantado - Farmacia
  423. Sandra Mirás Mazás - Estudantado - Bioloxía
  424. Eliana Triñanes Santos - Estudantado - Ciencias da Educación
  425. Marta Monje Varela - Estudantado - Bioloxía
  426. Alba López Fernández - Estudantado - Matemáticas
  427. Margarita Vázquez González - Persoal de investigación - Química
  428. Iván Fernández Martínez - Estudantado - Medicina e Odontoloxía
  429. Guillermo López Cabanas - Estudantado - Administración e Dirección de Empresas
  430. Andrea Cacabelos Dios - Estudantado - Medicina e Odontoloxía
  431. Diego García Viños - Estudantado - Ciencias Económicas e Empresariais
  432. Roi Iglesias Alcalde - Estudantado - Ciencias Económicas e Empresariais
  433. Andrés Manuel Rodríguez - Estudantado - Ciencias Políticas e Sociais
  434. Pablo Pérez Rodríguez - Estudantado - Ciencias Políticas e Sociais
  435. Cintia Piñeiro Cordeiro - Estudantado - Ciencias Políticas e Sociais
  436. Nadia González Medina - Estudantado - Ciencias Políticas e Sociais
  437. Xenxo Goldar Aller - Estudantado - Dereito
  438. Natalia Santos Castro - Estudantado - Ciencias Económicas e Empresariais
  439. Diana Buján Bouzas - Antiga membra da USC - Ciencias da Educación
  440. Luis Lima Moya - Estudantado - Química
  441. Noemi Santamaría Estévez - Estudantado - Filoloxía
  442. Elena Moure Franco - Estudantado - Ciencias Económicas e Empresariais
  443. Paula Rodríguez Otero - Estudantado - Física
  444. Iván Gallego Gómez - Estudantado - Química
  445. Marta Freire Vilar - Estudantado - Dereito
  446. Paloma Fernández Martínez - Estudantado - Xeografía e Historia
  447. Laura Cebey García - Estudantado - Relacións Laborais
  448. Eva González Freire - Doutoranda - Química
  449. José Antonio Prieto García - Estudantado - Química
  450. Mohammed N A BowabSak - estudantado - Economia
  451. Miriam González Francisco - doutoranda - Facultade de Xeografía e Historia
  452. Iago Martínez Casal - PAS - UXA
  453. Fernando Rey - Doutorando - Xeografía e Historia
  454. Sergio Núñez Varela - Estudantado - Bioloxía
  455. Javier Ruibal Fernández - Estudantado - Matemáticas
  456. Ana Freire - Estudantado - Farmacia
  457. Alba Fernández Pestonit - Estudantado - Psicoloxía
  458. Héctor López - Estudantado - Ciencias da Educación
  459. Arturo Suárez Bilbao - Estudantado - Psicoloxía
  460. Claudia Lestón Montero - Estudantado - Farmacia
  461. Ángel Víctor Nogueira González - non - non
  462. Valeria Fortunato - Medicina - Medicina
  463. Iria de Dios Flores - Doutoranda - Filoloxía
  464. Sandra Castro Piñeiro - Estudantado - Facultade de Xeografia e Historia
  465. Uxia Hadaly Romero Bouzas - Estudantado - Psicoloxia
  466. Antonio Dubert Trillo - Estudantado - Ningunha
  467. Andrea Martíns Fernández - antiga estudante - Facultade de Filoloxía
  468. Hugo Rey Nieto - estudantado - Facultade de Filosofía
  469. Patricia Chapela Freire - estudantado - Facultade de Filosofía
  470. Abraham Bermúdez López - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  471. Beatriz Pérez Traseira - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  472. Esteban Ferrer Rodríguez - estudantado - Facultade de Filoloxía
  473. Olegario Aguiar Ballesteros - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  474. Iván Rodríguez Iglesias - estudantado - Facultade de Filosofía
  475. Raquel Vázquez Blanco - estudantado - Facultade de Química
  476. Lourdes Sesto Gontán - PAS - Facultade de Xeografía e Historia
  477. Marta Cruz Gómez - PAS - Servizo de Xestión da Oferta e Programación Académica SXOPRA
  478. Adrián Padín Romero - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  479. Iria María Pedreira Taboada - estudantado - Facultade de Dereito
  480. Xaquín Bermello Corominas - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  481. Xacobe García Soto - estudantado - Facultade de Bioloxía
  482. Alberte Fernández Silva - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  483. Laura Prado Fernández - antiga estudante - Facultade de Farmacia
  484. Antón Chivite Alcalde - estudantado - Facultade de Matemáticas
  485. Concha López Outeiro - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  486. María Dores Chedas Hervés - PAS - Reitoría
  487. Rocío García Valladares - Estudantado - Facultade Xeografía e Historia
  488. Pablo José Antúnez Muíños - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  489. Elena Cutrín Gómez - doutoranda - Facultade de Farmacia
  490. Alba Uzal García - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  491. Lía González López - estudantado - Facultade de Dereito
  492. Antía González Darriba - estudantado - Facultade de Dereito
  493. María Martínez Barbeito - estudantado - Facultade de Física
  494. Gemma Vázquez Expósito - estudantado - Facultade de Química
  495. Óscar Docal Pernas - estudantado - Facultade de Dereito
  496. Beatriz Ferradás Castro - estudantado - Facultade de Dereito
  497. Rubén Caamaño del Río - estudantado - Facultade de Dereito
  498. Rubén Antonio Bouzas Vázques - estudantado - Facultade de Dereito
  499. Hugo Gómez Novoa - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  500. Nuria Casabella Carballés - antiga estudante - Facultade de Física
  501. Iria Vázaquez Cao - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  502. Iria Rives Fraga - estudantado - Facultade de Enfermería
  503. Cristina Domínguez Dosil - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  504. Enrique Chao Villar - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  505. María Grobas Rodrgíguez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  506. Lucía Fernández González - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  507. Jesús Cudeiro González - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  508. Marta Parada Gil - estudantado - Instituto de Criminoloxía
  509. Olalla Cutrín Mosteiro - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  510. Adriana Hermida Graíño - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  511. Érica García Varela - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  512. Alba Lago Arce - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  513. Bárbara González Novás - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  514. Mª Estela Lamas Pérez - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  515. Miriam González Álvarez - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  516. Diego Gómez Yáñez - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  517. Iria Rodríguez Prieto - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  518. Rocío Vilas Piñeiro - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  519. Oscar Gamallo García - estudantado - Facultade de Dereito
  520. Manuel Baladrán Pérez - estudantado - Facultade de Farmacia
  521. Icía Trigo Couto - estudantado - Facultade de Dereito
  522. Ana Cives Fernández - antiga estudante - Facultade de Física
  523. Laura Fernández Repuejo - estudantado - Facultade de Física
  524. Ana Vázquez Burke - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  525. Angie Garzón Rodríguez - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  526. Adrián Nieto Sande - estudantado - Facultade de Bioloxía
  527. Rebeca Fernández Rosende - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  528. Cristian Delgado - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  529. Miguel Barcala Iglesias - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  530. Juan Carlos Mariñas - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  531. Elena Martínez Morén - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  532. María Lorenzo Domínguez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  533. Paula Blanco Cobián - estudantado - Facultade de Farmacia
  534. Carmen Díez Rey - estudantado - Facultade de Farmacia
  535. Roberto Ferreiro Maseda - estudantado - Facultade de Farmacia
  536. David Alonso Cambra - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  537. María Fernández López - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  538. Noelia Veiga Campos - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  539. Javier de Juan Portela - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  540. Suzy C. Henriques Fraga - estudantado - Facultade de Filoloxía
  541. Débora García Ríos - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  542. Ángela Varela Ríos - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  543. Rubén Solla Falcón - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  544. Kelly Alejandra Villafaña Velásquez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  545. Sandra Lojo Rivas - estudantado - Facultade de Matemáticas
  546. Alba García Feal - estudantado - Facultade de Bioloxía
  547. Daniel Martínez Durán - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  548. Leticia Fernández Joven - estudantado - Facultade de Química
  549. Isabel Lois Pérez - estudantado - Facultade de Farmacia
  550. Iago Jar Santorum - estudantado - Facultade de Farmacia
  551. Pedro Prósper Fernández - estudantado - Facultade de Farmacia
  552. Iván Varela Fernández - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  553. Alberto Vilariño Pita - Licenciado - Xeografía, Historia do Arte e Historia
  554. Laura Marina Montes Camiño - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  555. Natalia Carril Pérez - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  556. María Cameán Santamaría - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  557. Sabela Perelló Sánchez-Puga - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  558. Adelina García Mos - estudantado - Facultade de Dereito
  559. Sabela Fernández Fernández - estudantado - Facultade de Dereito
  560. Sergio Coruña Montes - estudantado - Facultade de Dereito
  561. Lorena Valverde Fraga - estudantado - Facultade de Farmacia
  562. Ana Marzán Gutiérrez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  563. Alejandro Jove Lamas - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  564. Álvaro Landeras López - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  565. Sergio Rodríguez Rojo - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  566. Tomás Ardid Laz - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  567. Héctor Conde López - estudantado - Facultade de Matemáticas
  568. Diego Ayaso Gómez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  569. Antía Fiel Ozores - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  570. Brais González Pérez - estudantado - Facultade de Dereito
  571. Esteban Vilariño García - estudantado - Facultade de Dereito
  572. Saleta Fernández Castro - estudantado - Facultade de Química
  573. Uxía Barros Midón - estudantado - Facultade de Química
  574. Irea Lareu Pereira - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  575. Sara Viétez Otero - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  576. Cristian Díaz Vergara - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  577. Íñigo Méndez Tojo - estudantado - Facultade de Filoloxía
  578. Marina Carracedo Junquera - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  579. Vanessa Sánchez Alonso - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  580. Amanda Cambeiro Caamaño - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  581. Alba González Veiga - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  582. Susana Gueimonde Méndez - estudantado - Facultade de Filoloxía
  583. Sara Basanta Torres - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  584. Beatriz Novo Bouzas - estudantado - Facultade de Dereito
  585. Yaiza Sande Hermida - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  586. Fátima Rivera Mirás - estudantado - Facultade de Bioloxía
  587. Elisa Caamaño Lado - estudantado - Facultade de Filoloxía
  588. Sonia Camba Arias - estudantado - Facultade de Filoloxía
  589. Aroa Gutiérrez Martín - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  590. Rebeca Castro Barreira - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  591. Yolanda Ordóñez Lema - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  592. Inés González Piñeiro - estudantado - Facultade de Dereito
  593. Patricia González Vegue - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  594. Noelia Parajó Pazos - estudantado - Facultade de Farmacia
  595. Jesús García de Soto - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  596. Juan Andrés Sánchez Lorenzo - estudantado - Facultade de Farmacia
  597. Francisco Javier Pérez Sánchez - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  598. Martín González Rodríguez - estudantado - Facultade de Dereito
  599. Sara Otero Otero - estudantado - Facultade de Dereito
  600. Patricia Pacheco Sánchez-Aguilar - estudantado - Facultade de Farmacia
  601. Bruno Domínguez Pérez - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  602. Pablo Tarrío Vázquez - antigo estudante - Facultade de Ciencias da Educación
  603. Sara Fernández Álvarez - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  604. Alba Cortés Coego - estudantado - Facultade de Bioloxía
  605. Carolina Rubiero Núñez - estudantado - Facultade de Farmacia
  606. María Pita-Romero Freire - antiga estudante - Facultade de Farmacia
  607. Lidia Pérez Segade - antiga estudante - Facultade de Farmacia
  608. Elena Fiallega Fernández - estudantado - Facultade de Farmacia
  609. Ángela Caballero Tovar - doutoranda - Facultade de Farmacia
  610. María Mariño Villar - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  611. Belén González Fernández - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  612. Alba García Morales - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  613. Diego Munín Espinosa - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  614. Alberto Mato Cimadevila - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  615. Adrián Feás Feáns - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  616. Antía Chantada - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  617. Tomás Fernández Lestón - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  618. Elena Gutiérrez Palazuelos - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  619. Laura García Olono - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  620. Sofía Núñez Rodríguez - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  621. Lorena Giráldez Gozález - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  622. Paula Martínez Pino - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  623. Laura Pérez Malvido - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  624. Ángel Cao Rego - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  625. Paula Valeira Creus - estudantado - Facultade de Farmacia
  626. Alba Sousa Pajarín - estudantado - Facultade de Farmacia
  627. Jennifer Suárez Díaz - estudantado - Facultade de Farmacia
  628. Elisa Corral Rodríguez - estudantado - Facultade de Dereito
  629. Noa Villa Novo - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  630. Marta Lucio Barral - estudantado - Facultade de Dereito
  631. Roi Soto Feijoo - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  632. Miriam Salido Mediavilla - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  633. Guillerme Brea Lozano - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  634. Pablo Pérez Domínguez - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  635. Santiago Pérez Gómez - estudantado - Facultade de Bioloxía
  636. Debora Monteiro - estudantado - Facultade de Dereito
  637. Virginia Castro Romero - estudantado - Facultade de Dereito
  638. Carolina Oubiña Vázquez - estudantado - Facultade de Dereito
  639. María Conde Silva - estudantado - Facultade de Dereito
  640. Marcelina Abal Sanisidro - estudantado - Facultade de Química
  641. Anxo Bernárdez López - estudantado - Facultade de Dereito
  642. Carlos Navarro Otero - estudantado - Facultade de Dereito
  643. Roi Pérez Boquete - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  644. Brais González Veiga - estudantado - Facultade de Dereito
  645. Laura Rama Canosa - estudantado - Facultade de Farmacia
  646. Paula Pose Prado - estudantado - Facultade de Farmacia
  647. Rubén Martínez García - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  648. Candela Velasco Traviesa - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  649. Manoel Severiano Pérez García - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  650. Mario Vidal González - estudantado - Facultade de Dereito
  651. Sara Maceiras Mariño - estudantado - Facultade de Farmacia
  652. Isabel Calo Rodríguez - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  653. Daniel Pérez Amador - antigo estudante - Facultade de Dereito
  654. Antonio López Iglesias - estudantado - Facultade de Dereito
  655. Ana Varela Alvite - estudantado - Facultade de Dereito
  656. Andrea Otero Ubeira - estudantado - Facultade de Dereito
  657. Eloy Sixto Puate - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  658. Pablo Gómez Sande - persoal de investigación - Facultade de Bioloxía
  659. Marta Balado Varela - estudantado - Facultade de Dereito
  660. Griselda García Orozco - estudantado - Facultade de Dereito
  661. Silvia Vázquez Ordás - estudantado - Facultade de Bioloxía
  662. Adrián Monteiro Santás - estudantado - Facultade de Farmacia
  663. Alicia Ramos Cabalar - estudantado - Facultade de Farmacia
  664. Adán Nieto de Román - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  665. Alba Ponte Iglesias - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  666. Gabriela Tenreiro Piñeiro - estudantado - Facultade de Farmacia
  667. Lúa López Trevín - estudantado - Facultade de Dereito
  668. Sara Neira Mira - estudantado - Facultade de Dereito
  669. Miguel Blanco Vilas - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  670. Tania Villar Martínez - estudantado - Facultade de Enfermería
  671. Mauro Jordán de la Peña - estudantado - Facultade de Dereito
  672. Diana Marcela Noriega Cobo - estudantado - Facultade de Bioloxía
  673. Moira Lorenzo López - estudantado - Facultade de Farmacia
  674. Andrea Vázquez Sueiro - estudantado - Facultade de Farmacia
  675. Santiago Rama Molinos - estudantado - Facultade de Farmacia
  676. Ania Toja Villar - estudantado - Facultade de Farmacia
  677. Felipe Valeiras Fernández - estudantado - Facultade de Farmacia
  678. Paula del Río Gómez - estudantado - Facultade de Farmacia
  679. Ana Villaverde Amoedo - estudantado - Facultade de Farmacia
  680. Fernando de Alba Sáenz - estudantado - Facultade de Bioloxía
  681. Sara Rodríguez López - estudantado - Facultade de Dereito
  682. María José Marcote Calo - estudantado - Facultade de Filoloxía
  683. Antía Rodríguez Outes - estudantado - Facultade de Dereito
  684. Noemí Sebe Tacón - estudantado - Facultade de Química
  685. María Cordo Fernández - estudantado - Facultade de Química
  686. Pablo Montero Sousa - estudantado - Facultade de Dereito
  687. Francisco Martínez Rocha - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  688. Pablo Fuentes López - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  689. Pablo Rama Cotelo - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  690. Iago Rodríguez Cabo - persoal de investigación - Facultade de Física
  691. Alba Ordás Piñeiro - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  692. Jorge Pérez Hermilla - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  693. Yaiza López Vilas - estudantado - Facultade de Filoloxía
  694. Dana Díez Pérez - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  695. Patricia Seijas Hermida - estudantado - Facultade de Enfermería
  696. Carla Salgado Santos - estudantado - Facultade de Dereito
  697. Javier Suárez Nóvoa - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  698. Ainoa Porto Torres - estudantado - Facultade de Dereito
  699. Manuel Alejandro Fernández López - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  700. Iria López Rodríguez - estudantado - Facultade de Dereito
  701. Cristina Rodríguez-Tenreiro - estudantado - Facultade de Farmacia
  702. Ahmad Abu Shattal - doutorando - Facultade de Matemáticas
  703. Noelia Acuña Martínez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  704. Jose Luis Casal Diz - estudantado - Facultade de Bioloxía
  705. Eduardo Ouso Álamo - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  706. María Taboada Ameneiro - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  707. Alberto Meixide Vecino - profesorado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  708. Rafael Martínez Silva - estudantado - Facultade de Farmacia
  709. Rosa Rodríguez Mauriz - estudantado - Facultade de Farmacia
  710. Mª Isabel Fraga González - PAS - Servizo de Deportes
  711. Giulia Maggio - estudantado - Facultade de Farmacia
  712. Lorena Maneiro Boo - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  713. Álvaro Sánchez Gómez - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  714. Ánxela Murillo Casas - doutoranda - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  715. Marta Bruzos López - estudantado - Facultade de Dereito
  716. Juan Manuel Galiñanes Costa - doutorando - Facultade de Bioloxía
  717. Cristina Vidal Gallardo - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  718. Goretti Río Irago - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  719. María Núñez Hermida - estudantado - Facultade de Farmacia
  720. Javier García Vidal - estudantado - Facultade de Farmacia
  721. Ángela Valladares - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  722. Francisco Cabrera González - estudantado - Facultade de Física
  723. Ana M. Rodríguez Vázquez - estudantado - Facultade de Física
  724. Ángela Orosa Queijo - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  725. Carmen López Castrelo - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  726. Antón Núñez Millán - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  727. Miriam Lucio Martínez - doutoranda - Facultade de Física
  728. Lucía Martín Cacheda - estudantado - Facultade de Bioloxía
  729. Celsa Pardo Araujo - estudantado - Facultade de Matemáticas
  730. Pablo Bermejo García - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  731. Javier Cal Muñiz - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  732. Domingo Domínguez Francisco - Catedrático - Facultade de Química
  733. Daniel López García - antigo estudante - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  734. Alexandre Pallares Tato - antigo estudante (profesor de instituto) - Facultade de Bioloxía
  735. Susana Puentes Oreona - estudantado - Facultade de Farmacia
  736. Javier Alejandro de Pinho Casas - estudantado - Facultade de Farmacia
  737. Julia Otero Pérez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  738. Joel Rodríguez López - estudantado - Facultade de Química
  739. Isabel García Alfonso - estudantado - Facultade de Dereito
  740. Noelia Pena Monteagudo - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  741. Manuel Centeno Señoráns - estudantado - Facultade de Dereito
  742. Tomás Garnelo Fernández de Córdoba - estudantado - Facultade de Dereito
  743. Álvaro Gutiérrez López - antigo estudante - Facultade de Dereito
  744. Eduardo Lorenzo Conde - estudantado - Facultade de Dereito
  745. Itzel Astiazarán - estudantado - Facultade de Farmacia
  746. Alberte X. Fernández Martín - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  747. Candela Durán - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  748. Alejandra de la Hoz Casares - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  749. Raquel Dias Mena - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  750. Joana Bravo P. Braga - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  751. Javier Villar Aguilar - estudantado - Facultade de Dereito
  752. Pablo Gómez Devesa - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  753. Pablo Costa Cancio - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  754. Marta Piñeiro Mavilla - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  755. Cristina Otero Reboredo - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  756. Mario Rizzini - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  757. Javier Cobelo - estudantado - Facultade de Farmacia
  758. Manuel Feijoo - estudantado - Facultade de Física
  759. Esther Domínguez Crisóstomo - estudantado - Facultade de Bioloxía
  760. Mariamo Mussa Juane - estudantado - Facultade de Física
  761. Yolanda Chicote Muñoz - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  762. Lourdes Lago Fernández - estudantado - Facultade de Dereito
  763. Regina Álvarez Cabrera - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  764. Ian Mateo Sosa Tinoco - doutorando - Facultade de Física
  765. Paula González Ozores - estudantado - Facultade de Dereito
  766. Israel López García - antigo estudante - Facultade de Dereito
  767. Bernal Torrado Puime - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  768. Beatriz Vilar García - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  769. Lucía María Montenegro Pico - Doutoranda - Facultade de Filoloxía
  770. Rosa Mª Verdugo Matés - Professorado - Ciências Económicas e Empresariais
  771. Carlos Quiroga - professor - Faculdade Filologia
  772. Anxo Manuel Otero Montero - estudantado - Filoloxía
  773. José Javier Casal Pérez - Estudante - Facultade de Ciencias Económicas
  774. cristina martínez tejero - Investigaçom - Filologia
  775. Mariña Lois Mosquera - PROFESORADO - CC.EE
  776. Andrea Lustres Fernández - Ex-alumna - Ciencias económicas y empresariales
  777. Edelmiro López Iglesias - Profesorado - Fac. de Ciencias Económicas e Empresariais
  778. Beatriz Meilán Acebedo - estudantado - Facultade de Dereito
  779. Ángeles Santos Iglesias - estudantado - Facultade de Filoloxía
  780. Eloy Silva Pérez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  781. Héctor Riveiro Oliveira - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  782. Raquel López Iglesias - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  783. Sara Alonso Pazo - estudantado - Facultade de Farmacia
  784. Adrián Portela González - estudantado - Facultade de Química
  785. Melania Prado Merini - estudantado - Facultade de Química
  786. Fernando García Pardo - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  787. Guillermo Rabuñal García - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  788. Lara Domínguez Araújo - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  789. Mª Teresa Francisco Teijeiro - estudantado - Facultade de Dereito
  790. Manuel Blanco Fraga - persoal de investigación - Facultade de Física
  791. Daniel Barrientos Sánchez - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  792. Noelia Mazas Salazar - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  793. Elisa Álvarez Mato - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  794. Sara Fernández Fernández - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  795. Laura Trelles Díaz - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  796. Adrián García Novoa - estudantado - Facultade de Física
  797. Javier Riveiro Fernández - estudantado - Facultade de Física
  798. Lorenzo Pérez Oroña - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  799. Celia Viz Vilariño - estudantado - Facultade de Farmacia
  800. Adrián Moreira Castro - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  801. Chema Caamaño Abal - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  802. Miguel Rodríguez Souto - estudantado - Facultade de Farmacia
  803. Javier Altamirano Rodríguez - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  804. Alba Rodríguez Lago - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  805. Lucía Díaz Varela - estudantado - Facultade de Dereito
  806. Javier Rama Bermúdez - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  807. Francisco Ruiz Somoza - antigo estudante - Facultade de Bioloxía
  808. Andrea Iglesias Martínez - estudantado - Facultade de Dereito
  809. Eduardo J. González Jiménez-Ortiz - antigo estudante - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  810. Alfredo di Giovanni - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  811. Anabel Figueira Castro - estudantado - Facultade de Filoloxía
  812. Alejandro Blanco Romón - estudantado - Facultade de Matemáticas
  813. Cristina González Fernandes - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  814. María Elena Ortiz Davila - estudantado - Facultade de Dereito
  815. Rodrigo Cerviño Montero - estudantado - Facultade de Bioloxía
  816. Xoan Iago Cendán Muñoz - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  817. Noelia García Suárez - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  818. Nazaret Pérez Prado - estudantado - Facultade de Dereito
  819. Miguel Cruces Fernández - estudantado - Facultade de Física
  820. Carmen Porto Rey - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  821. Ainoa García Fernández - antiga estudante - Facultade de Psicoloxía
  822. Pablo Movilla Rodríguez - estudantado - Facultade de Farmacia
  823. Daniel Prieto Pérez - estudantado - Facultade de Dereito
  824. Daniel Vidal Camiña - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  825. Susana Garabal Ferreiro - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  826. Alba Bembibre Vaz - estudantado - Facultade de Dereito
  827. María de la Fuente González - estudantado - Facultade de Dereito
  828. Belén Ferreiro Amoedo - estudantado - Facultade de Dereito
  829. Patricia Alcalá Rey - estudantado - Facultade de Dereito
  830. Lucía Ferro Dafonte - estudantado - Instituto de Criminoloxía
  831. Zeus Vidal Alfonso - estudantado - Facultade de Dereito
  832. Laura Asensio Valero - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  833. Iago Martínez Losada - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  834. Alejandra Rodríguez Presas - estudantado - Facultade de Química
  835. Alejandro Sueiro Paz - estudantado - Facultade de Dereito
  836. Saúl de la Peña Lastra - doutorando - Facultade de Bioloxía
  837. Aira Iratxe Rego Rodríguez - estudantado - Facultade de Filoloxía
  838. Ignacio Gondelle Seoane - estudantado - Facultade de Dereito
  839. Riccardo Califano - estudantado - Facultade de Dereito
  840. Silvia Carmen Rubino - estudantado - Facultade de Farmacia
  841. Wisdom Andrea Tsra - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  842. Carolina Ferre Sánchez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  843. Marta Bitonto - estudantado - Facultade de Farmacia
  844. María Gutiérrez Álvarez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  845. Paloma Vázquez Pazos - estudantado - Facultade de Farmacia
  846. José María Varela Varela - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  847. María Teresa Tenorio Costa - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  848. Tamara Marqués Rodríguez - estudantado - Facultade de Farmacia
  849. Kelly Collía Guerra - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  850. Andrea Sevillano Rosende - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  851. Mónica González Álvarez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  852. Mariña Carrasco Rivas - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  853. Juan Carlos González de la Fuente - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  854. Laura Barros Vázquez - estudantado - Facultade de Bioloxía
  855. Paula García Otero - estudantado - Facultade de Bioloxía
  856. Jaime Amaro Blanco - estudantado - Facultade de Bioloxía
  857. Manuel Matías Corredoira de Soto - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  858. Nuria Rouco Mejuto - estudantado - Facultade de Farmacia
  859. Ana Mª Martínez García - estudantado - Facultade de Farmacia
  860. Ricardo Castro Camba - estudantado - Facultade de Bioloxía
  861. Raquel López Ramos - estudantado - Facultade de Filoloxía
  862. René Horta Cadenas - estudantado - Facultade de Bioloxía
  863. Adrián Dorgambide González - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  864. Pablo Novoa Peteiro - estudantado - Instituto de Criminoloxía
  865. Ana Rodrigues Lesende - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  866. Natalia Rodríguez Carril - estudantado - Instituto de Criminoloxía
  867. Uxía Groveiro Paz - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  868. Mateo Mariño Castro - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  869. José Mª Soriano López - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  870. Carmela Rego Pérez - estudantado - Facultade de Dereito
  871. Claudia Fernández Rañón - estudantado - Facultade de Dereito
  872. Yago Fernández Vázquez - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  873. Cristian Casalderey Pérez - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  874. Inés Calvo López - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  875. Manuel Yugueros Fernández - estudantado - Facultade de Dereito
  876. Raquel Fernández Nieto - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  877. Mar Cacabelos Torres - estudantado - Facultade de Dereito
  878. Sara Mejuto Seoane - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  879. Carlos Velo Fernández - estudantado - Facultade de Farmacia
  880. Anxo Botana Rey - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  881. Jorge Álvarez Rodríguez - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  882. Alba Burgos Mirón - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  883. Pedro Fernández Salgado - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  884. Isabel Oujo Fernández - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  885. Shelley Álvarez Álvarez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  886. María Curros Álvarez - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  887. María Táboas Vázquez - estudantado - Facultade de Dereito
  888. Carlos Vázquez Vázquez - profesorado - Facultade de Química
  889. Tania Rodríguez Baqueiro - estudantado - Facultade de Dereito
  890. Javier Rey Ramírez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  891. Adrián Puga - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  892. Uxía Brea Lozano - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  893. Ricardo Rivas - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  894. Mateo Verdeal González - estudantado - Facultade de Dereito
  895. Iris Carro González - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  896. Carmen Rama C. - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  897. Marta Pardo Araujo - estudantado - Facultade de Matemáticas
  898. Fidel García Álvarez - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  899. Marina Fernández Álvarez - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  900. Germán Abeleira Padín - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  901. Alba Vázquez Santos - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  902. Natalia García Abeledo - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  903. Félix Manoel Cons García - pessoal de investigaçâo - Quimica
  904. María Begoña González calvo - Limpeza - Biblioteca Concepción arenal, Dereito
  905. Pilar Veloso del Rio - Pas - Filoloxia
  906. Lois Agrelo Arxóns - Estudantado - Filoloxía Inglesa
  907. Alba Rodríguez Sanmartín - Estudantado - Ciencias Políticas e Sociais
  908. Nuria Pampín - estudante - Dereito
  909. beatriz perez fernandez - ex alumna - psicoloxía
  910. Jakson Renner Rodrigues Soares - Estudantado - Administración e Dirección de Empresas
  911. Tamara Ramilo Soliño - Estudantado - Filoloxía
  912. Aarom Curbeira Martins - Estudantado - Relaçons Laborais
  913. Maria Eulalia González Martínez - estudantado - Filoloxía
  914. Lucía Alcaina Romaní - estudantado - Xeografía e Historia
  915. Lucas Mayer - estudantado - História
  916. Iria Aboi Ferradás - Licenciada - Filoloxía
  917. anabel vázquez parada - estudante - ciencias políticas
  918. Bárbara Veiras Barreiro - estudantado - Filoloxía
  919. Marta Carracedo Enjo - Estudando - Ciencias da educación
  920. Carlos García Vieito - Estudante - Ciencias Políticas e da Administración
  921. Daniel Asorey Vidal - Estudante - Filoloxía
  922. Xoana Varela García - Estudantado - Ciencias da Educación
  923. Joaquín Real Naveiro - Estudantado - Xeografía e Historia
  924. Carlos Lixó Gómez - doutorando - Xeografía e Historia
  925. ricardo souto morano - Persoal de control - dereito
  926. Estefanía Collazo Val - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  927. Iria del Campo Vera - estudantado - Ciencias da Educación
  928. Sergio Meijide Casas - Estudantado - Xeografía e Historia
  929. Tania Pereira Carracedo - estudantado - CC.da Educación
  930. Javier González Peñas - Investigador Predoctoral - Instituto de Investigación Sanitaria (IDIS)
  931. José Luis Espiñeira Rodríguez - Persoal de investigación - Facultade de Informática da Coruña
  932. Amelia Rodríguez López - PAS - Medicina
  933. Fabiola Pájaro Pajón - Estudantado - Ciencias da Educación
  934. Yolanda Fernández Rivas - Estudante - Traballo Social
  935. Estefanía Neira Yanes - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  936. Rocío Aldrey Paz - estudantado - Facultade de Dereito
  937. Pablo Vales Castro - estudantado - Facultade de Física
  938. Aroa Argudin Taboada - estudantado - Facultade de Dereito
  939. Araceli García Navia - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  940. Miriam López Vila - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  941. Pablo Táboas Outón - estudantado - Facultade de Bioloxía
  942. Belén Pérez Doncel - estudantado - Facultade de Bioloxía
  943. Pablo Novoa Martínez - estudantado - Facultade de Bioloxía
  944. Cristina Rodríguez Varela - estudantado - Facultade de Bioloxía
  945. Sergio Vila Tojo - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  946. Ana López Rodríguez - estudantado - Facultade de Dereito
  947. Diana Pérez - estudantado - Facultade de Bioloxía
  948. Alberto Josie Vázquez - estudantado - Facultade de Dereito
  949. Andrea Pérez González - estudantado - Facultade de Dereito
  950. Santiago Valle Monteagudo - estudantado - Facultade de Dereito
  951. Iria Salvado López - antiga estudante - Facultade de Química
  952. Gunel Rzayeva - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  953. Silvia Villanueva - estudantado - Facultade de Filoloxía
  954. Mariña Rodríguez - estudantado - Facultade de Dereito
  955. Ana Pico Puentes - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  956. Laura García Marrozos - estudantado - Facultade de Dereito
  957. Alejandro Rodríguez Llaves - estudantado - Facultade de Física
  958. Román Fernández Fernández - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  959. Diego García Sánchez - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  960. Marta Amor Méndez - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  961. Lara C. Torres Prieto - estudantado - Facultade de Dereito
  962. Lara Troiteiro Codesido - estudantado - Facultade de Dereito
  963. Miguel Fernández Pampín - estudantado - Facultade de Bioloxía
  964. Clara Guisán San Vicente - estudantado - Facultade de Bioloxía
  965. Lucas García González - estudantado - Facultade de Bioloxía
  966. Alfonso Pedreira Junquera - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  967. Diego Abal Martínez - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  968. Gonzalo Muiño Arguelles - estudantado - Facultade de Matemáticas
  969. Nuria Pedreira Espasandín - estudantado - Facultade de Bioloxía
  970. Celia Legerén Romero - estudantado - Facultade de Farmacia
  971. Ana García Llan - estudantado - Facultade de Bioloxía
  972. Ismael Mustafa - estudantado - Facultade de Farmacia
  973. Sara González - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  974. Aránzazu Rodríguez - estudantado - Facultade de Bioloxía
  975. Carolina Riquelme - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  976. Jesús Janeiro Rodríguez - estudantado - Facultade de Química
  977. Adrián Fidalgo Iglesias - estudantado - Facultade de Farmacia
  978. Ana María Sobrino Blanco - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  979. Carmen Martínez Fernández - estudantado - Facultade de Bioloxía
  980. Laura Mouriño Cortés - estudantado - Facultade de Dereito
  981. Laura Maquieira Estévez - estudantado - Facultade de Dereito
  982. Baltasar Liebert Álvarez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  983. Aldo del Palacio Lamas - licenciado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  984. Miguel D. Herrera - doutorando - Facultade de Xeografía e Historia
  985. Noemi Alonso Cubo - estudantado - Facultade de Química
  986. Pedro Martínez Bargiela - estudantado - Facultade de Dereito
  987. Carmela Otero - estudantado - Facultade de Dereito
  988. Samuel Piñeiro García - estudantado - Facultade de Dereito
  989. Patricia Isabel Díaz Saco - doutoranda - Facultade de Psicoloxía
  990. Nuria Sánchez Álvarez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  991. Laura Liñares Pose - estudantado - Facultade de Farmacia
  992. Jessire Magallanes Varela - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  993. Juan Hermo Álvarez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  994. Eva Ramos López - estudantado - Facultade de Dereito
  995. Rosalía López Pita - estudantado - Facultade de Dereito
  996. Laura Sobral Rey - estudantado - Facultade de Física
  997. Antón Lema Saavedra - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  998. Rustam Turdibaev - doutorando - Facultade de Matemáticas
  999. Jara Garrido Barreiro - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1000. Iria Ponte Reiriz - estudantado - Facultade de Dereito
  1001. María Barba Núñez - persoal de investigación - Facultade de Ciencias da Educación
  1002. Giuseppe Fiamingo - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1003. Eva Toccacini - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1004. Diego Rodríguez Serantes - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1005. David Rolán Álvarez - estudantado - Facultade de Farmacia
  1006. Facundo Bonfiglio Buendía - estudantado - Facultade de Física
  1007. Mauro castro Neyra - estudantado - Facultade de Física
  1008. Laura Carpente Tielas - persoal de investigación - Facultade de Ciencias da Educación
  1009. AyƐe Köken - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1010. Lourdes Pérez González - PAS - Bilbioteca
  1011. Laura Oubiña Acuña - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1012. Melissa Pena Santos - estudantado - Facultade de Enfermería
  1013. Silvia Gómez Puente - estudantado - Facultade de Enfermería
  1014. Gemma Aneiros Pardo - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1015. David González Darriba - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1016. Susana Guerra Otero - estudantado - Facultade de Farmacia
  1017. Rafah Alaraj - doutorando - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1018. Manuel Paradela Maceiras - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1019. Adriana Fernández García - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1020. Iván Rodríguez González - estudantado - Facultade de Farmacia
  1021. Jacobo Gómez González - estudantado - Facultade de Farmacia
  1022. Marta Parada Gil - estudantado - Facultade de Dereito
  1023. Nuria Sánchez Amandi - estudantado - Facultade de Dereito
  1024. Rubén Martínez Garaia - persoal de investigación - Facultade de Ciencias da Educación
  1025. Juan Galdo Leonardo - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1026. Sara Vizcaya Somoza - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  1027. Ariadna Arévalo López - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1028. Jacobo Curto Domeque - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1029. Carolina Calvo Salgado - estudantado - Facultade de Física
  1030. Mariandrea Ibarra Duarte - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1031. Silvia Otero Rivas - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1032. Gonzalo Arévalo Iglesias - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1033. Alba González Otero - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1034. Paloma Ruiz - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1035. Víctor Donoso Navas - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  1036. Alejandro Dios del Río - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  1037. Daniel Calleja Gómez - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1038. Marta Carballo Fidalgo - profesorado - Facultade de Dereito
  1039. Sara Pes López - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1040. Sadam Al-Rabadi - doutorando - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1041. Ana Álvarez López - estudantado - Facultade de Farmacia
  1042. Andrea Raña Mayán - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1043. Lorena de los Ángeles - estudantado - Facultade de Dereito
  1044. Sandra Romero Otero - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1045. Alberto Novo Sánchez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1046. Miguel Carmona Rodríguez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1047. Diego Milán Codesal - estudantado - Facultade de Dereito
  1048. José Manuel Castiñeira Ramallo - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1049. Natalia Abeijón Vaccaro - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1050. Sara Tahar - Taiba - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1051. Akram Hassein Bey Ibrahim - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1052. Andrés Tobal Sergio - estudantado - Facultade de Farmacia
  1053. Noa Pereiro López - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1054. Mª Teresa Pérez Casas - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1055. Xulio Garaia Docobo - PAS - Biblioteca Concepción Arenal
  1056. Celia Sánchez Vázquez - estudantado - Facultade de Dereito
  1057. Valeria Pasarín Linares - estudantado - Facultade de Dereito
  1058. Mario Framil Seoane - estudantado - Facultade de Farmacia
  1059. Antía Míguez Fariña - estudantado - Facultade de Física
  1060. Antonio Martínez Vidal - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  1061. Cristina Serantes Escobar - estudantado - Facultade de Dereito
  1062. Estela Dios Cores - estudantado - Facultade de Dereito
  1063. Isabel Días López - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1064. Manoel Pontes Lamas - estudantado - Facultade de Dereito
  1065. Paula Camiño García - estudantado - Facultade de Farmacia
  1066. Rebeca Calvo Barros - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1067. Marina Saavedra Cebreiro - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1068. Eva Valdés Aymerich - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1069. Begoña Noya García - estudantado - Facultade de Farmacia
  1070. Tamara López López - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1071. Gizem Yildiz - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1072. Brais Padín Padín - estudantado - Facultade de Farmacia
  1073. Marta Costas Castro - estudantado - Facultade de Dereito
  1074. Laura Codina Carballo - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1075. Alejandra Castro Guerra - estudantado - Facultade de Dereito
  1076. Diego Vale Couso - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1077. Lucía Seoane - estudantado - Facultade de Dereito
  1078. Jesús Cea Millán - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1079. Sandra Quinteiro Ferreiro - estudantado - Facultade de Farmacia
  1080. Óscar Alonso Gato - estudantado - Facultade de Farmacia
  1081. Noelia Teijeiro López - estudantado - Facultade de Dereito
  1082. Ana Campillo Ageitos - estudantado - Facultade de Farmacia
  1083. Manuel Domínguez Basteiro - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1084. Paula Gondar Núñez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1085. Lucía Santos Vieitez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1086. Lorena Saavedra López - doutoranda - Facultade de Matemáticas
  1087. Khaula Al Tawarh - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1088. Cristina García Díaz - estudantado - Facultade de Farmacia
  1089. Ester Vecillas López - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1090. Marcos Rodríguez Cibeira - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  1091. Sara Carreño Muíños - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1092. Noelia Guisande Alonso - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1093. Sara Díaz González - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1094. Abel Bargiela López - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1095. Marcos Domenech Barreira - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1096. Adrián Huseini Pisos - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1097. Andrea Serrano Lozano - estudantado - Facultade de Farmacia
  1098. Miriam Matovelle Trigo - estudantado - Facultade de Dereito
  1099. Jean-Charles Coleman - PAS - Tradución
  1100. Jonathan Santiago Irago - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  1101. Lorena García del Río - estudantado - Facultade de Farmacia
  1102. Fátima Novo Alonso - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  1103. María Amigo Regueiro - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1104. Arturo Castro Currás - estudantado - Facultade de Física
  1105. Carla Méndez Ríos - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1106. Helena Rouco Taboada - estudantado - Facultade de Farmacia
  1107. María Negreira Velo - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1108. Íñigo Isequilla Román - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1109. Cristina López García - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1110. Flora Lema Benfaña - PAS - CIQUS
  1111. Daniel Regueiro Varela - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1112. Claudia Álvarez Maín - antiga estudante - Facultade de Ciencias da Educación
  1113. María Pérez Rey - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1114. Sarah Fiol López - profesorado - Facultade de Química
  1115. Samuel Martínez Alano - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  1116. Rosa Poveda Alfonso - estudantado - Facultade de Dereito
  1117. Sergio Lucio Gallego - estudantado - Facultade de Farmacia
  1118. Priscila Portela González - estudantado - Facultade de Dereito
  1119. Elena Areiros Álvarez - estudantado - Facultade de Dereito
  1120. Brais Sotelo Mariño - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1121. Daniel Nieto García - persoal de investigación - Facultade de Física
  1122. Pablo Torres Luaces - estudantado - Facultade de Farmacia
  1123. Ramón Gerpe López - estudantado - Facultade de Dereito
  1124. Paula Queijo Lema - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1125. Setsuko Matsushita - estudantado - Cursos internacionales de la USC
  1126. Alejandro Constenla - estudantado - Facultade de Óptica e Optometría
  1127. Brais Morales Carrera - estudantado - Facultade de Farmacia
  1128. Jaime Paniagua González - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1129. Natalia Pais Wyka - estudantado - Facultade de Dereito
  1130. Lía García Casas - estudantado - Facultade de Farmacia
  1131. Hugo Carrera - estudantado - Facultade de Farmacia
  1132. Victoria Martínez - estudantado - Facultade de Farmacia
  1133. Alejandra Lorenzo - estudantado - Facultade de Farmacia
  1134. Laura Mosquera - antiga estudante - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1135. María López - estudantado - Facultade de Dereito
  1136. Luis M. García Iglesias - estudantado - Facultade de Farmacia
  1137. Tania Olivera Castiñar - estudantado - Facultade de Farmacia
  1138. Alba Pereiras Parada - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1139. Daniel García Leste - estudantado - Facultade de Física
  1140. Sandra Amado Souto - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1141. Manuel Varela Couso - estudantado - Facultade de Dereito
  1142. Victor Vicente Martín - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1143. Nerea Arredondo - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1144. Marta Santiago de Paz - estudantado - Facultade de Dereito
  1145. Carlos Baamonde Bermúdez - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1146. Francisco Javier Torres Pérez - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  1147. Carla Yanes González - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1148. Uxía Souto Cotelo - estudantado - Facultade de Enfermería
  1149. Aymara Martínez Meijide - estudantado - Facultade de Dereito
  1150. Alfonso Xosé López Quiroga - antigo estudante - Facultade de Dereito
  1151. Eduardo Loureiro Novo - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1152. Tania González Furelos - antiga estudante - Facultade de Farmacia
  1153. María Rodríguez Mariño - estudantado - Facultade de Farmacia
  1154. Carla Prego de la Iglesia - estudantado - Facultade de Farmacia
  1155. Yanire Rey Esperón - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  1156. Daniel García Fernández - persoal de investigación - Facultade de Física
  1157. Lara G. Cortizas Vitula - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1158. Pablo Romero Monje - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1159. Rafael Lojo Sandino - antigo estudante - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1160. Alberto Rivera Rey - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1161. Martín Castro Rúa - estudantado - Facultade de Dereito
  1162. Victor Domínguez Seoane - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1163. Tania Fafián Vázquez - estudantado - Facultade de Dereito
  1164. María del Mar Mosquera Arcos - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1165. Silvia Santiago Baqueiro - estudantado - Facultade de Dereito
  1166. Uxía Riveiro Portela - estudantado - Facultade de Dereito
  1167. Daniel Castro López - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1168. Pablo Arribas Simón - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  1169. Ana Rodríguez Sil - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  1170. Santiago Suárez-Juega Otero - estudantado - Facultade de Farmacia
  1171. Marta Vázquez da Torre - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  1172. Beatriz Álvarez López - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1173. David Don López - doutorando - Instituto de Cerámica
  1174. Guillermo Yorraba - doutorando - Facultade de Física
  1175. Natalia López González - estudantado - Facultade de Farmacia
  1176. Xurxo García Otero - estudantado - Facultade de Farmacia
  1177. Iria Alonso Rodríguez - estudantado - Facultade de Farmacia
  1178. Luis Martín Sobrado Fernández - profesor - Facultade de Ciencias da Educación
  1179. Alba Sóñora Noya - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1180. Águeda Gambón Cerdá - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1181. Natalia Basanta Fouz - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1182. Maruca Calzada Luque - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1183. Eva Basanta Fouz - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1184. Ana Vázquez Rodríguez - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1185. David Rey Fernández - estudantado - Facultade de Enfermería
  1186. Ana López Miguélez - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1187. Noelia Duro Rial - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1188. Jenifer Rodríguez Varela - estudantado - Facultade de Química
  1189. Leticia Montes Martínez - estudantado - Facultade de Química
  1190. Alba Amigo Agra - estudantado - Facultade de Química
  1191. Antía Loureiro Carbia - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1192. Aitor Bouza Manso - estudantado - Facultade de Dereito
  1193. Paula Pazos Esperante - estudantado - Facultade de Dereito
  1194. Paloma Pazos Guitián - estudantado - Facultade de Dereito
  1195. José Manuel Iglesias Cortés - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  1196. Ana María Anido García - estudantado - Facultade de Farmacia
  1197. Soobum Kim - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1198. Jaepyo An - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1199. Carlos Fernández Leira - estudantado - Facultade de Física
  1200. Tania Balea Casás - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1201. Carlos Ruiz Miguel - profesorado - Facultade de Dereito
  1202. Sadi Alawadi - doutorando - CITIUS
  1203. Anas Jamal - doutorando - CITIUS
  1204. Ahmad Aburomman - doutorando - CITIUS
  1205. Ana Rebeca López Novo - estudantado - Facultade de Dereito
  1206. Eduardo Rodríguez Mendieta - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1207. Adrián Apolinar Freire Montero - estudantado - Facultade de Dereito
  1208. Laura López Caldera - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1209. Aitor Rodríguez Casanova - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1210. Diana Martínez Pérez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1211. Elba Casal Ares - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1212. Nerea Bello Diz - estudantado - Facultade de Dereito
  1213. Nerea Álvarez Fernández - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1214. Lorena Duarte - estudantado - Facultade de Dereito
  1215. Ricardo Blanco Fernández - estudantado - Facultade de Farmacia
  1216. Fernando Sanjurjo Puga - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1217. Andrés Ulibarrena Díaz - estudantado - Facultade de Física
  1218. Laura Baliña Cortiñas - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1219. Borja Rodríguez Vázquez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1220. Borja Pernas Rubal - estudantado - Facultade de Dereito
  1221. Guillermo Lorca Abajo - estudantado - Facultade de Farmacia
  1222. Beatriz Castro Bacariza - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1223. Laura Tobío Lamoso - estudantado - Facultade de Dereito
  1224. Ana Segade Mosquera - estudantado - Facultade de Dereito
  1225. Ignacio Hortas Míguez - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  1226. Nancy Saltos Rosero - estudantado - Facultade de Farmacia
  1227. Sabela Sánchez Sánchez - estudantado - Facultade de Dereito
  1228. Karen Herrera Flores - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1229. Brais González Arias - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1230. Pablo Sobral Arosa - doutorando - Facultade de Xeografía e Historia
  1231. Sara Vidal Ruiz - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1232. Alba Salgado Roo - estudantado - Facultade de Farmacia
  1233. María Solla Fernández - estudantado - Facultade de Farmacia
  1234. Sergio Louba Alouro - estudantado - Facultade de Enfermería
  1235. Samuel Míguez Amil - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1236. Iago Cortegoso Sánchez - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1237. Lara García Álvarez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1238. Silvia Fuentes Martínez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1239. Andrés Castro Folgueiras - estudantado - Facultade de Farmacia
  1240. Antón Menduiña Durán - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1241. Alberto Novo Pereira - estudantado - Facultade de Química
  1242. Rocío Nóvoa Garrido - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1243. Sara Ponce Fontenla - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1244. Juan Carlos Pérez Carregal - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1245. Marta Artaza Irigaray - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1246. María Teresa Cerdeira Pérez - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1247. Pablo Fontenla Souto - estudantado - Facultade de Farmacia
  1248. Arturo Balaguer García - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  1249. Juan Moreno - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1250. Antía Remigio Portabales - estudantado - Facultade de Dereito
  1251. Daniel López Domínguez - antigo estudante - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1252. Andrea Vieira Vázquez - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1253. Manuel Liñares Lourido - estudantado - Facultade de Farmacia
  1254. Laura Míguez Rivas - estudantado - Facultade de Dereito
  1255. Yolanda Ogando Gordedo - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1256. Amílcar Manuel Lage Magalhães - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1257. Antía Gándara Cerqueiro - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1258. Sandra Fontenla Rodríguez - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1259. Nedal Shehadeh Rey - estudantado - Facultade de Dereito e Facultade de Ciencias Políticas
  1260. Adrián Nieto Rodríguez - antigo estudante - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  1261. Hugo Fandiño Alberte - graduado - Facultade de Dereito
  1262. Andrea Nonia Aladro Alaez - estudantado - Facultade de Dereito
  1263. Belén Fernández González - estudantado - Facultade de Farmacia
  1264. Yessica Salgado Baltar - estudantado - Facultade de Química
  1265. José Francisco Quintáns Fernández - estudantado - Facultade de Relacións Laborais
  1266. Francesco Chiommino - estudantado - Facultade de Farmacia
  1267. Cristina López Nieves - estudantado - Facultade de Química
  1268. María Chans Martínez - estudantado - Facultade de Farmacia
  1269. Brais Otero de Jesús - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  1270. Benito Hermida Pérez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1271. Nuria González Fernández - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1272. Iván Vázquez López - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1273. María Pérez López - estudantado - Facultade de Física
  1274. Fernando Varela Thomas - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1275. Sandra Picos Sanisidro - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1276. Patricia González - antiga estudante - Instituto de Criminoloxía
  1277. Javier Rico Freire - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1278. Rocío Prieto Vázquez - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1279. Rubén Alonso Bailez - estudantado - Facultade de Farmacia
  1280. Ada Suárez Urruzola - Estudantado - Matemáticas
  1281. Antonio Vazquez Lopez - abogado - dereito
  1282. Elvira Rubianes de la Cruz - Pedagoga - Facultade Ciencias da educación
  1283. Manuel Blanco López - PAS - Bal e Gay
  1284. Xavier Castro Martínez - Doutorando - Dereito
  1285. Míriam Rodríguez Fernández - Turismo - Turismo
  1286. Adrián Rodríguez Vilas - Estudantado - Xornalismo
  1287. Irma Silva Hervella - Estudantado - Filoloxía
  1288. Henrique González Martínez - Estudantado - Filologia
  1289. Alex Rei Vázquez - Estudantado - U.N.E.D
  1290. Kylyan Marc Bisquert i Pérez - graduado - Facultade de Ciencias da Educación
  1291. Zeltia laya sanchez - Estudantado - filosofia
  1292. Alejandro López Vila - Estudantado - Psicoloxía
  1293. Marta Gregori Arias - Estudantado - Ciencias da Educación
  1294. Noelia Fernández Sánchez - Antiga estudante - Faculdade de Filologia
  1295. Alba Serén Reija - Estudante - Historia
  1296. Rebeca Garcia Tudela - estudantado - Medicina
  1297. Mauro Ferreiro Ávila - Estudante - Filoloxía
  1298. yurena fernandez perez - pedagoxía - ciencias da educación
  1299. Manuel Carral López - Estudantado - Ciencias da Educación
  1300. Aitor Noya Becerra - Estudantado - Ciencias Económicas e Empresariais
  1301. Enma Alcaide Ucha - graduada - Facultade de Ciencias da Educación
  1302. Martín Coego Pérez - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  1303. Manuel Fernández Díaz - antigo estudante - Escola Universitaria de Traballo Social (EUTS)
  1304. Manuel César Vila - estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1305. Daniel Paradela Dosil - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1306. Xoan Lorenzo Inglesias - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1307. Ainara Díaz Geada - antiga estudante - Facultade de Enfermería
  1308. Xaime Candal Soneira - antigo estudante - Facultade de Dereito
  1309. Helena Fernández Muradas - estudantado - Facultade de Dereito
  1310. Amanda Rei Castro - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1311. Iago Verde Vázquez - antigo estudante - Facultade de Ciencias da Educación
  1312. Ana Fernández Díaz - antiga estudante - Escola Universitaria de Traballo Social (EUTS)
  1313. Noelia Conde Rodríguez - antiga estudante - Facultade de Dereito
  1314. Brais Prieto Moure - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1315. Elba Baldomir Turnes - antiga estudante - Facultade de Filoloxía
  1316. Beti Vázquez Vázquez - antiga estudante - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1317. Ángeles Villar Rodríguez - antiga estudante - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1318. Alba Mª Feixóo López - antiga estudante - Facultade de Dereito
  1319. Tania Vieites Liño - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1320. Sandra Moraña Fernández - estudantado - Facultade de Química
  1321. Xabier Bugeiro Alonso - antigo estudante - Facultade de Xeografía e Historia
  1322. Roberto Montesinos dos Santos - antigo estudante - Facultade de Xeografía e Historia
  1323. Elvira Souto - Alunado (ex-aluna) - Faculdade de Filologia
  1324. Alejandro Trigo Méndez - Estudantado - Enxeñaría industrial Vigo
  1325. Sabela Fraga Costa - estudantado - Historia da Arte
  1326. Cecília Novas Garrido - Antiga estudante - Geografia e História
  1327. Ruth Rodríguez Bermúdez - Estudantado-Persoal de Investigación. - Facultade de Veterinaria
  1328. Helena del Río - Estudante - Ciencias da Comunicación
  1329. Francisco Jorge Ribeiro da Rocha - estudantado - Medicina y odontología
  1330. Marcos Losón Novo - Estudantado - Bioloxía
  1331. Antoni Pau López Martínez - Estudiante - Faculdad de Veterinaria
  1332. Alberto Amoza Dávila - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1333. Loreto García Vázquez - PAS - Facultade de Filosofía
  1334. Sara TAHAR TAIBA - Estudiante. - universidad de educación , santiago de compostela.
  1335. Andy Fernández Torre - Estudiantado - Historia y Geografía
  1336. Xosé Manuel Magariños Rodríguez - ESTUDANTADO - MAXISTERIO
  1337. Pablo Romero Ogando - Estudantado - Escola Politécnica Superior
  1338. Iago Blanco García - Estudantado - Forestal Uvigo
  1339. Dimas Narbón Cardama - Estudantado - Usc
  1340. Pepe R. Veira - profesorado - Veterinaria
  1341. Antón Pedreira - libreiro - usc
  1342. Daniel Pena - estudantado - Xeografia e Historia
  1343. Daniel Munhiz - Xeografia - Xeografia
  1344. Olalla Sánchez Ribadas - Diplomada - Escola do profesorado
  1345. Xiana Fresco Abuin - Estudantado - Psicoloxía
  1346. Roberto Novás Silva - Estudantado - Filosofía
  1347. Diego Porta Gude - estudantado - Medicina e Odontoloxía
  1348. André Gómez Santos - Estudantado - Facultade de historia de Ourense
  1349. Esperanza Rocamonde Iglesias - Estudantado - Filologia
  1350. María Pilar Vence Santorum - ex-estudante - Ciencias da Comunicación (Xornalismo)
  1351. Hugo López Castro - estudantado - EPS Lugo
  1352. Eva Ramos Luis - Doutora - Bioloxía
  1353. Juan Manuel Aparicio Francisco - Licenciado - Xeografía e Historia
  1354. Verónica García-Boente Fernández - Estudantado - Traballo Social
  1355. Rosalía María Reino Cancela - estudantado - Filosofía
  1356. Selena Pizarro Gómez - Estudantado - Comunicación
  1357. Tamara García Canle - Estudante - Económicas
  1358. Carlos Outeiro Baamonde - Enxeñeiro Forestal - Escola politécnica de Lugo.
  1359. Nuria Pampín Rey - Estudantado - Dereito
  1360. laura pena rego - graduada - ciencias da educacion
  1361. María Luisa Riera - Estudantado - Veterinaria
  1362. Xulia García Docobo - PAS - Biblioteca Concepción Aranal
  1363. Iria Figueroa Torres - Estudantado - Ciencias da comunicación
  1364. Camila Gómez Acevedo - Estudantado - Ciencias Económicas e Empresariais
  1365. Lydia Mª Rodríguez Bouzas - Estudantado - Facultade de Dereito UDC
  1366. Alejandro Roldán Fraga - Estudantado - Xeografía e Historia
  1367. Carlos Araújo Álvarez - Estudante - Física
  1368. Brais Pérez García - Estudantado Antropología - Filosofía
  1369. Pablo Figueiredo Palacios - Estudantado - Filoloxía
  1370. Mateo Martínez Torres - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1371. Aharón Segador González - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1372. Roque Sanfiz Arias - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1373. Félix Outeiral Bar - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1374. Miguel Rodríguez Martínez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1375. Fernando Fernández Prada - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1376. Manuel Fernández Insua - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1377. Rodrigo Márquez Gómez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1378. Martín Domínguez Díaz - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1379. Mª Elena Varela - PAS - Facultade de Xeografía e Historia
  1380. Alejandro Rodríguez López - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1381. Yago Rubias Álvarez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1382. Pedro Gago Verde - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1383. Julia González Rodríguez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1384. Kelly Alejandra Villafañe Velásquez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1385. Héctor Riveiro Olveira - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1386. J. Ángel Salgado Loureiro - doutorando - Facultade de Xeografía e Historia
  1387. Gabriela Sanjurjo Castillo - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1388. Ariadna Oubiña Rey - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1389. Nerea Fernández Castro - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1390. Bruno Soto Gundín - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1391. José Cousillas Rey - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1392. Sandra Bellas Viaño - antiga estudante - Facultade de Ciencias da Educación
  1393. Javier Lago Berdeal - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1394. Fátima Raad Verea - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1395. Mª Nieves Generoso Torres - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1396. Francisco Xabier Souto Ares - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1397. Uxía Martínez Fernández - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1398. Jessica Nogueira Castro - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1399. Miguel Paz Prieto - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1400. Adrián Marzoa Otero - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1401. Alba Barcia Amán - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1402. Marta Rey Peón - estudantado - Facultade de Ciencias da Educación
  1403. Antonio Rubio Santos - estudantado - Facultade de Ciencias Políticas e Sociais
  1404. Xesús López Trigo - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1405. Paula González Álvarez - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1406. Brais Gonzalez Nogueira - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1407. Paula Villaverde Outeda - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1408. Miguel Franco Álvarez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1409. Ángela Rodríguez Lanza - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1410. Uxía Castro Martínez - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1411. Juan Antonio Castro Maril - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1412. Xiana Meda López - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1413. Eduardo de la Fuente Marqués - estudantado - USC
  1414. María Domingo Bretón - estudantado - USC
  1415. Sara Barros Laya - estudantado - Escola Universitaria de Traballo Social (EUTS)
  1416. Belén Hoffner - estudantado - USC
  1417. Daniel Lucas Teijeiro Mosquera - estudantado - USC
  1418. María Isabel Limia Pérez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1419. Cristina Morán Álvarez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1420. Laura Feijóo Álvarez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1421. María Sixto Puente - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1422. Martín Pérez Vale - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1423. Manuel Lago Berdeal - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1424. José Antonio Maceiras Gándara - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1425. Iván Juncal Varela - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1426. Joaquín Fernández Rodríguez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1427. Juan José Mosquera López - antigo estudante - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1428. Marco Castreije Figueroa - antigo estudante - Facultade de Xeografía e Historia
  1429. Cristina Camino León - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1430. Olalla Sánchez López - estudantado - Facultade de Dereito
  1431. Alejandra Martínez Míguez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1432. Andrea Mouriño Schick - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1433. Julián Bustelo Abuín - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1434. Rebeca Romero Viturro - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1435. Mateo López Barga - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1436. Óscar Cárcer Velarde - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1437. Pedro Álvarez Rordríguez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1438. Raquel Villar Pérez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1439. Sara Varela Rouco - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1440. Yurena Martínez Rodal - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1441. Milagros González Gondar - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1442. Antía Saá del Río - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1443. Miguel Montoto Jácome - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1444. Alba Serén Reija - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1445. Belén Sotelo García - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1446. David Casariego Cao - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1447. Xiana Díaz Félix - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1448. Irene Romero Rodríguez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1449. Mª Carmen Seoane - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1450. Alba Dols Hernández - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1451. Laura García Torres - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1452. Carla Carballada Roca - estudantado - Escola Universitaria de Traballo Social (EUTS)
  1453. Lucía Díaz Roussel - estudantado - Escola Universitaria de Traballo Social (EUTS)
  1454. Ánxela González Martínez - Estudantado - Facultade de Xeografia e Historia
  1455. Uxía Rubio López - estudantado - Xeografía e Historia
  1456. Raúl Novoa González - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1457. Diego Gómez García - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1458. Sebastián Blanco Portals - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1459. Eva Sarmiento González - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1460. Elena Fernández Formoso - estudantado - Facultade de Ciencias da Comunicación
  1461. Enma Rodríguez Mayán - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1462. Andrea Meijomín Fidalgo - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1463. Marta Sayáns Carrera - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1464. Alejandro Pérez Paz - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1465. Katia Fernández Jorge - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1466. Lorenza Giacone - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1467. Mario Alvarado - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1468. Antón Barrio - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1469. Declan Bamon - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1470. Cornelis von Nieuwenhuijze - estudantado (profesor fóra da USC) - Centro de Linguas Modernas (CLM)
  1471. Vanessa Loira Pereira - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1472. Andrés M. González - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1473. Raquel Rivero Sanjuán - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1474. Jose Manuel L. García - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1475. Amelia Signiorini Vilariño - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1476. Cristina Taboada Felpeto - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1477. María Suárez Álvarez - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1478. Adrián Reis Baliñas - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1479. Elena Pérez Vázquez - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1480. Diana Farto Orozco - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1481. Victoria Letamendía Varela - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1482. Raquel García Extremadouro - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1483. Andrea López Alonso - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1484. Miriam Grande Izquierdo - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1485. Alba Calderón Castro - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1486. Carolina González Fernández - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1487. Lucía Méndez Alonso - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1488. Adrián García Suárez - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1489. José Martín Gil Martínez - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1490. Estela Alsina Fernández - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1491. Sara Barros López - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1492. Alba Mato Miguéns - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1493. César Lago Carrillo - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1494. Marta Pérez Freire - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1495. Laura Limeres Otero - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1496. Estela Rodríguez Melguizo - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1497. Paloma Rodríguez Vázquez - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1498. Antía Villar Paz - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1499. Ana Guerra Fidalgo - Xestora de grupo de investigación - Económicas
  1500. Diego Rodríguez González - estudantado - Ciencias Económicas e Empresariais
  1501. Iria Aldomar Dosouto - Estudantado (posgrao) - Filoloxía
  1502. Zeltia Muto Fernández - Estudantado - Filoloxía
  1503. Jacobo Roo Maneiro - Estudantado - Filoloxía
  1504. Antón Escaloni Gómez - Estudantado - Filoloxía
  1505. Diana Filipa Moreira Lage - Estudantado - Filoloxía
  1506. José Luis Nogueira Ferreira - Estudantado - Filoloxía
  1507. Xacobo Barreiro Turnes - Estudantado - Filoloxía
  1508. Gianluca Cassarino - Estudantado - Filoloxía
  1509. Lucía Silva Colmeiro - Estudantado - Filoloxía
  1510. Laura Landín Calvo - Estudantado - Filoloxía
  1511. Bruno Sixto Gómez - Estudantado - Filoloxía
  1512. Ana Vieira Miguel - Estudantado - Filoloxía
  1513. Chloé Correia Oliveira - Estudantado - Filoloxía
  1514. Sara Mahía Gómez - Estudantado - Filoloxía
  1515. Pablo Rodríguez Orosa - Estudantado - Filoloxía
  1516. Enrique Mugüenza Núñez - Estudantado - Filoloxía
  1517. Helena González Doval - Estudantado - Filoloxía
  1518. Clara Lago Caamaño - Estudantado - Filoloxía
  1519. Marta Carro Pérez - Estudantado - Filoloxía
  1520. Marina González Estévez - Estudantado - Filoloxía
  1521. Carla Catarina Gómez Carballo - Estudantado - Filoloxía
  1522. Laura Permuy Pico - Estudantado - Filoloxía
  1523. Marta Vázquez Abuín - Estudantado - Filoloxía
  1524. Lucía Saavedra Blanco - Estudantado - Filoloxía
  1525. Salma boutafant - Estudantado - Económicas
  1526. Loreto García Vázquez - PAS - Biblioteca Filosofía
  1527. Paula Piay Carballo - estudantado - Psicoloxía
  1528. Ana Gabriela Burneo Miño - Estudante - CC Económicas
  1529. María José Parra - Estudante - CC Económicas
  1530. Rebeca Martínez Caamaño - Estudante - CC Económicas
  1531. Laura López Lago - Estudante - CC Económicas
  1532. Elsa Abuín Boullón - Estudante - CC Económicas
  1533. Uxío Lorenzo Castrelo - Estudante - CC Económicas
  1534. María Teresa Girón Mendoza - Estudante - CC Económicas
  1535. Liliana Vargas Correa - Estudante - CC Económicas
  1536. Ruth Outes Iglesias - Estudante - CC Económicas
  1537. Julio Madero Ogando - Estudante - CC Económicas
  1538. Antonio Mariño Pérez - Estudante - CC Económicas
  1539. Manuel Mascato Galiñanes - Estudante - CC Económicas
  1540. Fernando Sevilla - Estudante - CC Económicas
  1541. Adrián Sánchez Cerneira - Estudante - CC Económicas
  1542. Tamara Ribic Lamas - Estudante - CC Económicas
  1543. Pablo Requejo López - Estudante - CC Económicas
  1544. David Torres Rodríguez - Estudante - CC Económicas
  1545. Brais Vázquez Sesar - Estudante - CC Económicas
  1546. Clara Vázquez Castro - Estudante - CC Económicas
  1547. Inés Tanoira Duro - Estudante - CC Económicas
  1548. Camila Zárate Raggio - Estudante - CC Económicas
  1549. Laura Ruiz Álvarez - Estudante - CC Económicas
  1550. Venancio Serrano Lorenzo - Estudante - CC Económicas
  1551. Jesús Penelas Blanco - Estudante - CC Económicas
  1552. Sergio Balo García - Estudante - CC Económicas
  1553. João Victor Farias Barbosa - estudantado - Farmacia
  1554. César Tamayo Herrera - Doctorando - Ciencias Económicas y Empresariales
  1555. Aracely del Pilar Tamayo Herrera - Contabilidad y Finanzas - Empresariales
  1556. Rocío López Pacio - Antigo estudantado - CC-Económicas
  1557. EDDY ANTONIO CASTILLO MONTESDEOCA - INVESTIGACION - DOCTORADO - ECONOMIA Y EMPRESAS
  1558. Guillermo Andrés Zapata Huamaní - Doctorando - Facultad de Ciencias Económicas y Empresariales
  1559. Javier Villar Gómez - Estudantado - CC. Económicas
  1560. Andrea Otero Quintáns - Estudantado - CC. Económicas
  1561. Manuel Pereiro Balado - Estudantado - CC. Económicas
  1562. Gloria Pérez Marcos - Estudantado - CC. Económicas
  1563. Mercedes Murga Massetti - Estudantado - CC. Económicas
  1564. Alejandro Lorenzo Candal - Estudantado - CC. Económicas
  1565. Diego Gómez Méndez - Estudantado - CC. Económicas
  1566. Yago Prego Prado - Estudantado - CC. Económicas
  1567. Martiña Pérez García - Estudantado - CC. Económicas
  1568. Víctor Hugo Martínez - Estudantado - CC. Económicas
  1569. Esteban Tuñas Lapido - Estudantado - CC. Económicas
  1570. Carlos Rego Sieira - Estudantado - CC. Económicas
  1571. Alfredo Rodríguez González - Estudantado - CC. Económicas
  1572. Diego Rozas Iglesias - Estudantado - CC. Económicas
  1573. Óscar Vilar Vidueiros - Estudantado - CC. Económicas
  1574. Bea Raposo Iglesias - Estudantado - CC. Económicas
  1575. Patricia Salido Arce - Estudantado - CC. Económicas
  1576. Natividad Rua Barreiro - estudantado - Física
  1577. Vanesa Cunqueiro García - estudantado - Física
  1578. Lucía Rey - Terceiro ciclo - Ciencias Económicas
  1579. Ana Karen Incio Martínez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1580. Marcos Valcarcel Díaz - profesorado - Facultade de Xeografía e Historia
  1581. Adrián López Ferreiro - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1582. Andrea Neira Gómez - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1583. Mª del Carmen López Fandiño - PAS - Facultade de Xeografía e Historia
  1584. Ana Iglesias Sanjuas - PAS - Facultade de Xeografía e Historia
  1585. Franciele Caroline Guerra - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1586. Rodrigo Cota Rey - antigo estudante - Facultade de Xeografía e Historia
  1587. Lourdes Pérez González - PAS (bibliotecaria) - Facultade de Xeografía e Historia
  1588. Ana Priegue Chao - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1589. Ana Cambeiro Cambeiro - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1590. J. Ramón Arufe Vida - PAS - Facultade de Xeografía e Historia
  1591. Cristina Ordóñez Triñanes - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1592. Cristopher Ferro Garrido - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1593. Alejandro Rey Bello - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1594. Claudia Fernández Vidal - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1595. Sara Cid Álvarez - doutoranda - Facultade de Xeografía e Historia
  1596. Iván Estévez Rodríguez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1597. María Vázquez Pérez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1598. Cristina Quintián Macías - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1599. Iria Fernández Alonso - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1600. Samuel Pardo Tizón - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1601. Diego Mella Luaces - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1602. Pablo Martínez Sánchez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1603. Santiago Rodríguez Caramés - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1604. Dámaso Alonso González - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1605. Laura Formoso Caamaño - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1606. María Otero Abeledo - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1607. Ana Martínez Fandiño - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1608. Javier Núñez-Torrón Núñez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1609. Paula Piñeiro Ces - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1610. Francisco Miguens Leal - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1611. Ernesto Morás Ulloa - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1612. Ángela Pouso González - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1613. Fernando Neira Carballido - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1614. Tania Mosquera Castro - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1615. Andrea Pérez Gañete - antiga estudante - Facultade de Xeografía e Historia
  1616. Miguel Romaní Martínez - profesorado - Facultade de Xeografía e Historia
  1617. Ana María Cibeira Vázquez - antiga estudante - Facultade de Filoloxía
  1618. Lois Barros - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1619. Marcos Fernández Ferreiro - doutorando - Facultade de Xeografía e Historia
  1620. Roi Rodríguez Novo - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1621. Daniel Tonda Carratala - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1622. Sergio Sánchez García - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1623. Jorge Santamaría Treceño - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1624. Joel Suero Rodríguez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1625. Gabriela Prada Rodríguez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1626. Nerea Sobreira Fariña - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1627. Ignacio Prada Rodríguez - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1628. Paloma Fernández Martínez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1629. Alejandra Pérez - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1630. Sabina Portela Doval - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1631. Laura Pérez Arias - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1632. Marta Gamallo Fernández - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1633. Andrea Montes González - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1634. Axely García Urdaneta - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1635. Álvaro Romero Lago - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1636. Alexandre Martínez López - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1637. Antía Tacón García - Estudantado - Filoloxía
  1638. Alba García - Estudantado - EPS de Lugo
  1639. Juan Fariña Mouzo - estudantado - Facultade de Bioloxía
  1640. Patricia Martínez Rodríguez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1641. Estefanía Martínez Pintos - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1642. Miguel Baleato Fernández - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1643. Branca García Correa - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1644. Sofía Pérez Carballido - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1645. Cristina Gregores Moreira - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1646. Héctor Portela López - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1647. Juan Hermo Álvarez - estudantado - Facultade de Matemáticas
  1648. Miguel Antón Lajos Couselo - estudantado - Escola Técnica Superior de Enxeñaría (ETSE)
  1649. Xoel Campal Escouicido - Estudantad - CC. Económicas e Empresariais
  1650. Ero Couso Campo - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1651. Jose Manes Mecías - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1652. Eva Cunqueiro Suárez - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1653. Luis Vilar Fernández - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1654. Adriana Parada García - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1655. Pilar Trillo Sánchez - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1656. Jacob Sánchez Rodríguez - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1657. Alberto Codesido Lestón - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1658. Daniel Sáinz Névoa - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1659. Aser Seara Ballesteros - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1660. David Prado Álvarez - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1661. Emma Taibo García - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1662. Saray Ventura Fernández - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1663. Carme Veiga Burés - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1664. Irene Alba Rubido Loureiro - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1665. Patricia Quintiana González - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1666. Manuel Silva - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1667. Samuel Vilas Blanco - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1668. Iago Roma Sánchez - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1669. Adrián Tojo Mella - Estudantado - Fac. CC. Económicas e Empresariais
  1670. Xulia Garcia Docobo - PAS - Biblioteca Concepción Arenal
  1671. Joaquim Goás - Investigaçom - Faculdade de Filologia
  1672. Xoana Pintos Barral - doutoranda - Física
  1673. Redouane Mehdi - estudantado - Escuela Superior de Ingeniería Informática
  1674. María Valcárcel Maceira - Estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1675. Sofía Carballude López - Estudantado - Facultade de Filoloxía
  1676. Cindy Juliana Esquivel R. - Diseño Industrial - Universidade da Coruña
  1677. OlgaMaría Cárcamo - estudantado - Historia e Xeografía
  1678. María Lorenzo Rey - Estudante - Xeografía e Historia
  1679. Sarela Betanzos Freire - estudantado - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1680. Mauro Borrazás Canzobre - Estudantado - Ciencias da Comunicación
  1681. Begoña Fernández Ferreiro - Estudantado - Ciencias da comunicación
  1682. Yaiza Bugallo Codeseira - Estudantado - Farmacia
  1683. rebeca Álvarez González - estudantado - farmacia
  1684. Marta Gómez Vila - Estudantado - Farmacia
  1685. Alba Verea Pérez - Estudantado - Filoloxía
  1686. Andrés Collazo Barciela - Estudantado - Filoloxía
  1687. Ricardo Manuel Arcay Barral - estudantado - Facultade de Farmacia
  1688. Breixo Solla García - Estudantado - Ciencias da Educación
  1689. Xosé Miguel Fernández Vázquex - Estudantado - Admunistración e Dirección de Empresas
  1690. Diego López Carcedo - Estudantado - Xeografía e Historia
  1691. sofia vazquez fernandez - estudantado - facultade de filoloxia
  1692. Aldara Míguez González - estudantado - Ciencias Políticas
  1693. Jose Manuel Brea Méndez - Estudantado - Relacións Laborais e Recursos Humáns
  1694. Clara de Vega Fernández - Licenciada en Xornalismo - Ciencias da Comunicación
  1695. Francisco Xabier Souto Ares - Estudante - Filoloxía
  1696. Jaime López Miguélez - Estudante - Económicas e Empresariais
  1697. sausan el shami martinez - estudantado - escola tecnixa superior de arquitectura
  1698. Elba Tenreiro Uzal - Estudantado - Ciencias Económicas
  1699. Joám Peres Lourenço - PAS - Armazém da USC
  1700. Sabela Figueira Tenreiro - PES - IES
  1701. José Manuel Bermúdez Ferreira - Licenciado - Filologia
  1702. Dario Lopez Garcia - Estudantado - Bioloxia
  1703. Xesús Fontes Mosqueira - diplomado - ciencias da saúde
  1704. Xoán León Vidal - Ensino - xubilado
  1705. María Cecilia Marchetto Santorun - Estudante doutoramento - Filoloxía
  1706. Nerea Villaverde Soto - Estudante - Enfermería
  1707. Yaiza Pacior Pampín - Estudantado - Óptica e Optometría
  1708. Candela Pérez Tejelo - Estudantado - Faculdade de Filoloxía
  1709. Ángela Rodríguez Vázquez - Estudantado - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1710. xosé Antonio Vázquez Cobas - estudante - Gograf e Histo.
  1711. José Ignacio Mato Rodríguez - Ex-estudante e profe de secundaria. - Xeografia e Historia
  1712. Lorena Núñez Alonso - Estudante - Facultade de Filosofía, USC
  1713. Duarte Ferrín Iglesias - Gaiteiro - Bioloxia
  1714. Ramón Gerpe López - Estudantado - Facultade de Dereito
  1715. Victoria Traverso Ambroggio - Estudiantado - Ciencias economicas
  1716. Jose Dios Diz - Profesorado - Santiago de Compostela
  1717. Eugenia Hernández Esteban - Estudantado - Centro Superior de Hostelería de Galicia
  1718. David Iglesias Rodríguez - Estudantado - Filosofía
  1719. Carlos González Poses - Estudantado - Ciencias da Educación
  1720. María Barreiro López - Xeografía e Ordenación do territorio - Xeografía e Historia
  1721. Pablo Balado Combarro - Estudantado - Enxeñeria Química
  1722. María Barreiro López - Estudantado - Xeografía e Historia
  1723. Marcos Fernández Rodríguez - Estudante - Facultade Comunicación
  1724. Belén Sotelo - Estudantado - Xeografia e Historia
  1725. Alexandre Fondevila Rodriguez - Estudantado - Enxeñería Mecánica UVigo
  1726. Francisco Manrique González Rodrïguez - Diplomado Magistério - Educación
  1727. Tamara Sanchez Ribadas - estudante - Hostoria
  1728. Carlos Besada Romero - Estudiante - Física
  1729. Pablo A. Iglesias Martínez - Estudantado - Xeografía e Historia
  1730. Miguel García García - Estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1731. Ana Fariñas Rodriguez - Estudantado - Xeografia e Historia
  1732. Diego Taboada Varela - estudantado - Facultade de socioloxía, A Coruña
  1733. maria isabel gomez perez - estudantado - mediciña
  1734. Paula González Gallego - Estudante - Enfermería
  1735. Rut Menéndez Expósito - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1736. David Neira - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1737. Antonio Manuel Bello Otero - estudantado - Facultade de Historia
  1738. Alba Voces Cabaleiro - estudantado - Facultade de Medicina
  1739. Carlos González García - estudantado - Facultade de Historia
  1740. Daniel Garrido López - estudantado - Facultade de Filosofía
  1741. Sara González Fernández - estudantado - Facultade de Filosofía
  1742. Érica Estévez Núñez - estudantado - Facultade de Filosofía
  1743. Daniel Crespo Telmo - estudantado - Facultade de Historia
  1744. Irene Pazos Lancho - estudantado - Facultade de Filosofía
  1745. Carolina Neira Feáns - estudantado - Facultade de CC. da Comunicación
  1746. Benigno Bermúdez Parcero - estudantado - Facultade de Filoloxía
  1747. María Silva Gago - estudantado - Facultade de Historia
  1748. Alba Fernández Buján - estudantado - Facultade de Historia
  1749. Antía García Villamil - estudantado - Facultade de Xeografía e Historia
  1750. Santiago Jiménez González - profesor - Facultade de Xeografía e Historia
  1751. Iago Arias González - estudantado - Facultade de Filosofía
  1752. Candela Díaz Freiría - estudantado - Facultade de Filosofía
  1753. Héctor Munhoz Gonzáles - estudantado - Facultade de Filosofía
  1754. Vicente López-Veiga - PAS - Facultade de Medicina e Odontoloxía
  1755. Tatiana Gómez Iglesias - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1756. Antón Costa Rico - profesor - Facultade de CC. da Educación
  1757. Fabiola Carreira Pereiro - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1758. Sara Piñeiro López - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1759. Noelia Suárez Fernández - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1760. Sabela Caldelas Sanmarco - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1761. Fátima Búa Bello - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1762. Noelia Da Rocha Calvo - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1763. Nerea Chenlo Cancela - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1764. Sara Fanego Vilar - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1765. Noelia García Tojeiro - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1766. Adriana Fernández Silva - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1767. Sofía Varela Munín - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1768. Uxía Fernández Regueira - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1769. Tamara Valladares de Vera - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1770. Loli Rey Novío - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1771. Betty Carril Rivadulla - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1772. Ángel Currás Parada - estudantado - Facultade de Psicoloxía
  1773. Iria Piedras Gómez - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1774. Cinthia Romero Muñiz - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1775. Antón Torrado Puime - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1776. Carmen Beiro Lago - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1777. Andrea Cadilla Martínez - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1778. Concha Carpente González - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1779. Óscar Chavarría Agrelo - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1780. Amara García Adán - estudantado - Facultade de Dereito
  1781. Diego Lastra Rodríguez - estudantado - Facultade de Física
  1782. Cristian Entenza Suárez - estudantado - Facultade de CC. da Educación
  1783. Álvaro Picallo Macías - Estudante - Xeografía e Historia
  1784. Paz Ferreiro Cendán - Estudante - Xeografía e Historia
  1785. R. Blanco Chao - Estudante - Xeografía e Historia
  1786. Nuria Basteiro Álvarez - Estudante - Xeografía e Historia
  1787. Adrián Pérez Varela - Estudante - Laura Montero Moreno
  1788. Artai Fernández Rodríguez - Estudante - Xeografía e Historia
  1789. Emiliana Romaní Fariña - Antiga USC - Xeografía e Historia
  1790. Marta Villar Casas - Estudante - Xeografía e Historia
  1791. Javier Castiñeiras López - PDI - Xeografía e Historia
  1792. Rubén Quintáns Dieste - Estudante - Xeografía e Historia
  1793. Manuel Piñeiro Soto - Estudante - Xeografía e Historia
  1794. Fátima Muíños Celorio - Estudante - Xeografía e Historia
  1795. Manuel Masenlle Villanueva - Estudante - Xeografía e Historia
  1796. María Novoa Fernández - Estudante - Xeografía e Historia
  1797. Elena Rey Sierra - Estudante - Xeografía e Historia
  1798. Daniel López Fontán - Estudante - Xeografía e Historia
  1799. Jesús Adrián Marcos San Fulgencio - Estudante - Xeografía e Historia
  1800. Eduardo López de Ayala - Estudante - Xeografía e Historia
  1801. Neil Fitzgerald - Estudante - Xeografía e Historia
  1802. Lucas Feal Allegue - Estudante - Xeografía e Historia
  1803. Sara Fraga Pérez - Estudante - Xeografía e Historia
  1804. Pablo Ferreiro Viadé - Estudante - Xeografía e Historia
  1805. Alicia Frade Mato - Estudante - Xeografía e Historia
  1806. Cristian Fuerte Santos - Estudante - Xeografía e Historia
  1807. Luís Alcalá-Galiano Paz - Estudante - Xeografía e Historia
  1808. Santiago Acosta - Estudante - Xeografía e Historia
  1809. María Fernández Rodríguez - Estudante - Xeografía e Historia
  1810. Marcos Pardo Barreiro - Estudante - Xeografía e Historia
  1811. Martín Pulleiro Mazás - Estudante - Xeografía e Historia
  1812. Carlos Brey Souto - Estudante - Filosofía
  1813. Roberto Lantes Naveira - Estudante - Filosofía
  1814. María Gil Martínez - Estudante - Xeografía e Historia
  1815. José Miguel Sagüillo Fernández-Vega - Profesor - Filosofía
  1816. Sheila Portilla Prado - Estudante - Xeografía e Historia
  1817. Mª del Pilar Piñeiro López - Estudante - Xeografía e Historia
  1818. Miguel Alejandro Sierra - Estudante - Xeografía e Historia
  1819. Estefanía Bernedo Chao - Estudante - Xeografía e Historia
  1820. Jorge Cendón - Estudante - Xeografía e Historia
  1821. Cristina Pose Davila - Estudante - Empresas e Económicas
  1822. Joaquín Fernández Rodríguez - Estudante - Xeografía e Historia
  1823. Marcos García Rosellá - Estudante - Xeografía e Historia
  1824. José Luís Borral - PAS - Filosofía
  1825. Marina Garzón Paz - PDI - Xeografía e Historia
  1826. José Ignacio Villaseco Vázquez - Estudante - Xeografía e Historia
  1827. Carlos Quivén Sánchez - Estudante - Xeografía e Historia
  1828. Eduardo Rey Tristán - PDI - Xeografía e Historia
  1829. Marcos Redín Ahel - Estudante - Xeografía e Historia
  1830. Ainhoa Seoane Ocán - Estudante - Xeografía e Historia
  1831. Carolina Sobrado Bermúdez - Estudante - Xeografía e Historia
  1832. Manuel Mª Pereira Mariño - Estudante - Xeografía e Historia
  1833. Diego Rodríguez Paz - PDI - Xeografía e Historia
  1834. Carla Becerra Fernández - Estudante - Xeografía e Historia
  1835. Adrián Capelas Cambán - Estudante - Xeografía e Historia
  1836. Jacobo Lamas Luaña - Estudante - Xeografía e Historia
  1837. Jorge Gavilanes de Dios - Estudante - Xeografía e Historia
  1838. Israel Sanmartín Barro - PDI - Xeografía e Historia
  1839. Carmen Sáez García - Estudante - Xeografía e Historia
  1840. Miriam García Villanueva - Estudante - Xeografía e Historia
  1841. Alejandro Martínez Sedano - Estudante - Económicas
  1842. Sergio Revilla Torre - Estudante - Xeografía e Historia
  1843. Fernando de la Torre Cuevas - Estudante - Económicas
  1844. Joel Costas Carballa - Estudante - Comunicación
  1845. Adrián Cepeda Iglesias - Estudante - Xeografía e Historia
  1846. Julián García Pardiñas - PDI - Física
  1847. Ángel López de la Calle - Estudante - Física
  1848. Santiago Rivero Maveiro - Estudante - Matemáticas
  1849. Iria Seoane Grovas - Estudante - Matemáticas
  1850. Manuel Cremades Buján - PDI - Matemáticas
  1851. Marina Pérez Rodríguez - Estudante - Matemáticas
  1852. Patricia Moreiras Arias - Estudante - Bioloxía
  1853. Manuel Landía Gómez - Estudante - Matemáticas
  1854. Alfred Montero Fernández - Estudante - Matemáticas
  1855. Adrián Blanco Seijas - Estudante - Matemáticas
  1856. Carmen Fernández - PAS - Matemáticas
  1857. Rocío Sánchez Tonende - PAS - Física
  1858. Alejandra Picón Romero - Estudante - Filosofía
  1859. José Javier Lojo Varela - Estudante - Filosofía
  1860. Álvaro Santos Saborido - Estudante - Filosofía
  1861. Tomás Caamaño Louro - Estudantado - Economía
  1862. Ana Castro Atanes - Estudantado - Economía
  1863. João Roque - Estudantado - Filoloxía
  1864. Nuria Da Costa González - Estudantado - Filoloxía
  1865. Beatriz Souto Rial - Estudantado - Ciencias da Educación
  1866. Xurxo gomes - estudantado - bioloxia
  1867. Christian Villaverde da Cruz - Estudantado - Ciencias da Comunicación
  1868. Xabier Portas - Estudantado - Ciencias Políticas e da Administración
  1869. Gabriela Prada Rodríguez - Estudantado - Geografia e História
  1870. Xavier Vence - Profesor - Facultade de Ciencias Económicas e Empresariais
  1871. Noelia Pérez Martínez - Estudante de Grao - Xeografía e Historia
  1872. Andrés Meijide González - Estudante - Facultade de Filoloxía
  1873. Marina Ruiz Puy - Estudante - Facultade de Filoloxía
  1874. Raquel Souto Janeiro - Estudante - Facultade de Filoloxía
  1875. Lucía Mesías de Concepción - Estudante - Facultade de Enfermaría
  1876. Antón Varela Juiz - Estudante - Facultade de Filoloxía
  1877. Alberto Rodríguez Vázquez - Estudante - Facultade de Matemáticas
  1878. Taming A Giga, Ark Survival Evolved Ios - TO - GF